UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na ciebie nie głosuję, tylko na PiS i 4 razy NIE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    37
    Idę na wybory(2023-10-05)
  • @Idę na wybory - Masz soje zdanie i szanuję je, nie wymachując kciukiem. Mam pytanie: czy wiesz, że głosujesz nie na PiS a na Zjednoczoną Prawicę? Drugie: czy wiesz, że w ramach ZP startuje także kandydat, mgr prawa Ziobro, który nienawidzi kandydata na posła J. Kaczyńskiego z powodu, że ten go wyrzucił z PiS i pozbawił stanowiska Prokuratora Generalnego oraz Ministra Sprawiedliwości w czasach, gdy rządził razem z Lepperem i Elpeerem (w skrócie z LPR z Giertychem na czele)? Obecnie, p. Ziobro zmienił nazwę swej Partyjki kanapowej Z Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro, na Suwerenną Polskę. Zapewne nadal chce być suwerenny nie tylko wobec Europy i kandydata (na razie) j. Kaczyńskiego, lecz także wobec KPO, które J. Kaczyński oraz premier Mateusz M. chcą pozyskać. Napisz coś więcej, niż kiwnięcie kciukiem okay? Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    RomanR(2023-10-05)
  • @Idę na wybory - Ja też głosuję na KO
  • @Idę na wybory - To głosuj kto ci broni
  • @Idę na wybory - Głosujesz na PiS, oddajesz mi kasę za respiratory i listowne głosowanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Mój stary(2023-10-06)
Reklama