UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak można popierać jak obłudną partię jak PiS ??!! Rozdają swoim stanowiska w spółkach i za nasze pieniądze dobrze się bawią. Rodacy obudźmy się i 15 X pogonimy PiS ! Hashtagi: #Aldona
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    40
    28
    woj0(2023-09-27)
  • Co niektórych objęła amnezja ? Wystarczyło kilka lat by zapomnieć o "szczawie i mirabelkach" albo "jak wygracie wybory to możecie sobie rządzić jak będziecie chcieli bo teraz to my rządzimy". Może już nie chcą pamiętać dlaczego to ludzie mieli ich dosyć.. Dlaczego na wszystko brakowało "piniędzy"? Teraz wciskają wszystim kit jacy to oni byli dobrzy a wystarczy na chwilę sobie przypomnieć jak naprawdę było ?
  • Jak miło mądrego posłuchać.15.10 2023r to dzień w którym Polacy zdecydują o losach OJCZYZNY. Mam nadzieje że fanatycy PiSu obudza się i pójdą po rozum do głowy !!! Ludzie obudźcie się bo za chwile okaże się że Wazę dzieci i wnuki nie będą mogły bez wizy wyjechać do żadnego kraju nie tylko w Europie ale i na świecie. Poza tym PiS już tak bardzo zadłużył nasz kraj że ten dług będą spłacały jeszcze nie narodzone wnuki naszych małych dzieci. Opamiętajcie się !!!! Tych 23,14 i 800+ nikt Wam nie zabierze !!!’ Chcecie głosować na ludzi naśladujących Putina??? Chcecie żeby Polska nie była członkiem Unii Europejskiej ??? Chcecie żeby Putin wkroczył do naszego kraju ? Jesteście ślepi i głusi i nie widzicie tego jak cierpią nasi sąsiedzi w Ukrainie ???? Opamiętajcie się i 15.10.2023 oddajcie głos za wolną, demokratyczna i rozwijającą się dzięki środkom z KPO Polską!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    Wściekły wyborca(2023-09-27)
  • @Wściekły wyborca - Nie, nie chcemy. Ale nie chcemy tez, żeby PO wypuściło migrantów (bo to nie uchodzcy) do Polski. Nie chcemy, zeby wyprzedawali majątek narodowy. Nie chcemy, aby znowu podniesli wiek emerytalny. Nie chcemy, aby UE ingerowala w nasze wewnetrzne sprawy. Nie chcemy, aby wszystkue meduz nalezaly do PO, bo jak TVP bwdzie tez przrz mich zażądzana, to Polacy nie beda mieli skad dowiedziec się o nieprawidlowosciach państwa. Nie chcemy placic za ośmiorniczki. Nie chcemy likwidacji jednostek wojskowych. Nie chcemy, zeby premier Tusk mówił, ze nie należy inwestowac w polskie linie lotnicze LOT, bo przeciez jest lotnisko w Berlinie. Itd. itp. Nie chcemy tego wszystkiego, bo to wszystko juz bylo za rzadow PO-PSL. Ale większość o tym nie wie, bo wowczas wszystkie ogolnopolskie media, w tym TVP, nadawaly jak chciał ówczesny rząd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Ja pamiętam(2023-09-27)
  • @Ja pamiętam - Raczej pamiętasz tylko to co Ci TVPiS powiedziało lub powie. Widzę że jesteś jedynym który z władnej i nieprzymuszonej woli chce spłacać długi w jakie wpędził Nas Polaków PiS. Widzę że chcesz żeby gdy zachorujesz ( a tego Ci nie życzę ) leczyła Cie jakaś wiejska baba ?? Chodziłes do szkoły. Miałeś lprzedmiot pod który nazywał się historia i niczego się nie nauczyłeś ?!!???? Poza tym jak można ufać ludziom którzy myślą tylko o tym aby się nachlapać i zniszczyć Ojczyznę ????? Przeczytaj „ Pana Tadeusza” ze zrozumieniem może wtedy przejrzysz na oczy !!! W „Ogniem i mieczem” też znajdziesz opisy zachowań ludzi pasujących do ówczesnych członków PiSu. Pamiętaj nasi rodacy musieli walczyć o odzyskanie NIEPODLEGŁOŚCI w dwóch wojnach i to im i naszym dzieciom jesteśmy winni dążenie do rozkwitu naszej Ojczyzny. Tym dniem jest 15.10.2023
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Wściekły wyborca(2023-09-27)
  • @Wściekły wyborca - Po pierwsze nie rozumiem skąd założenie, żeby się zwracać do mnie jako do mężczyzny? Po drugie nic mi nie wciska TVPiS, bo wiedzę na temat nieudolnych, zdradzieckich i kłamliwych rządów PO-PSL miałam za czasów ich rządów, dlatego w kolejnych wyborach już na nich nie głosowałam i dopóki te ugrupowanie będą reprezentować te same osoby, to już więcej na nich nie zagłosuje. Jeśli chodzi o szkołę, to wiele z niej wyniosłam a przede wszystkim samodzielne myślenie, zdolności do weryfikacji informacji i samodzielnego poszukiwania informacji. Dlatego jestem świadoma, co robiło PO i co może zrobić. Żal mi ludzi nieświadomych. Prosty przykład - co może dać Polsce partia, która popiera film Holland, szkalujący na cały świat polskiego żołnierza i strażnika granicznego? Ja rozumiem być przeciw PiS, ale być przeciw służbom mundurowym strzegących granic Polski? Przy okazji rozumiem, że zwolennicy tego filmu, w tym opozycja, są za wpuszczaniem każdego dnia do Polski tych setek, tysięcy dowiezionych przez Putina i Łukaszenkę migrantów. No bo przecież to biedni cierpiący ludzie. Tylko co dalej, pytam? Hashtagi: #NieglosujenazdrajcowPOlski.
Reklama