UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do 15-go dużo się wydarzy. Ciekawe co jest bardziej prawdopodobne. Czy codziennie gej przeleci dziewczynę, czy dzban obejrzy w TVN24 konwencję PO? Stawiam na geja. Putin zabronił puszczać w TVP Info konwencje PO bo PiS ma wygrać. Pewnie nigdy nie obejrzą ale za to jak się nagadają. Powiedzieli dzbanowi wszystko co powinien wiedzieć i nie musi oglądać ani słuchać. Jak o Zielonej granicy. Nie widział, nie słyszał a wie. To w psychologi nazywają fenomenem dzbana.
  • @Czy - A ja oglądałam kampus PO, ale po tym jak poseł PO Słwomir Nitras wypowiedział się o opiłowaniu katolików przestałam. Zero merytorycznych wypowiedzi, tylko obrażanie i namawianie do nienawiści. Nie zgodzę się również z tym że Donalda Tuska nie chcą pokazywać w TVP. Chcą, a przynajmniej próbują. Dziennikarze TVP od dwóch tygodni próbują zadać panu Donaldowi pytania m. in. dot. planu obrony Polski z 2011 r. , który zakładał obronę Polski dopiero na linii Wisły, a wschód miał być poświęcony na rzecz agresora - Rosji. Pytał również o likwidację jednostek wojskowych we wschodniej Polsce za czasów rządów PO-PSL. Uważam, że jak najbardziej zasadne pytania o obronę polski oraz rozwój sił zbrojnych, gdyż to potencjalny premier Polski. Mamy prawo dowiedzieć się, czy wróci do planów obrony z 2011 r. Dokument ten został opublikowany, wiec potencjalny premier powinien do tego się odnieść. Ale zamiast merytorycznych odpowiedzi jest obrażanie dziennikarzy. Więc mimo chęci TVP nie ma co pokazać, bo Tusk nie odpowiada na ich pytania.
Reklama