UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy Donald Wspaniały już pojechać do Brukseli załatwiać pieniądze z KPO, jak kłamał w kampanii wyborczej. W tym tygodniu pieniądze z KPO będą w Polsce zgodnie z obietnicami Donalda. Napiszcie w komentarzach barany wierzące w rudego oszusta kiedy dostaniemy ta kasę i jak dostaniemy jakieś ochłapy, to na co ja wydamy u Niemców. Bezmózgi głosowały jak nakazał TVN. Będziemy mieli co chcieliście i strach się bać. Idzie bieda do Polski na życzenie totalnych.
  • @Wet - Masz zryty beret przez TVP i radio ma ryja, czy Tusk jest premierem Polski? Tak wam naj... li łajna do łbów, że strach. Weź się do pracy, to bieda cię nie dopadnie. Ochłapy to dostajecie od swoich oszustów, pinokia i kaczora okrutnego.
  • @Wet - Misiu ocknij się. Suweren zdecydował. Jednym nakazał głosować TVP innym TVN wierz sobie w swoje bajeczki i teorie spiskowe. Tygodnie bezkrólewia i nowy rząd nadchodzi. Czy Ci się to podoba czy nie. Nauczysz się żyj jako totalna opozycja.
  • Gościu mam na to wywalone, bo mam z czego żyć. Mam własny rozum i nikt mi nie mówi na kogo mam głosować w odróżnieniu od Ciebie. Wali mi kto rządzi tylko szkoda mi Polski. Zobaczymy jak utworzy rząd ta nowa koalicja i kiedy zaczną się kłócić, a mamy wojnę. Bezkrólewie to było wieki temu matole historyczny
Reklama