UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niestety jeżeli PiS nie stworzy rządu do władzy dojdzie targowica która sprzeda ten kraj a na początek wpuści imigrantów. Niemcy już się cieszą że być może nie uda się wybudować portu kontenerowego w Świnoujściu ( byłby dla nich konkurencja jak Cpk) Oddadzą nas w ręce Berlina-Moskwy. Ja już powiedziałem nie podam ręki nawet członka mojej rodziny którzy głosowali na KO niechceich znać i wszystkich co ich popierali.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    106
    253
    AntyK.O(2023-10-16)
  • @AntyK.O - Myślę że czas na wizytę u specjalisty... Hashtagi: #Mt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    105
    42
    siebieja(2023-10-16)
  • @AntyK.O - Co? Boimy sie ze sie socjale, 13,14 skończą? Ojojoj
  • @AntyK.O - I ty masz prawo wyborcze? Weź się popłacz i wyprowadź na Białoruś, jak ci źle w wolnej i demokratycznej Polsce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    54
    24
    jdjd(2023-10-16)
  • @AntyK.O - zamilcz pisiorze, kłamco i obłudniku, świetokradco co codziennie obmawia swoich rodaków, zasłużyłeś na wieczne potępienie jako były katolik, ale kara dotknie vas bolszewiku jeszcze za życia, plaża nad morzem czeka, piach mokry utuli pismatołkowy niemózg, czas odejść i przestać okradać rodaków
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    29
    kosynier(2023-10-16)
  • @kosynier - Frombork się kłania. Przeczytaj co napisałeś. Nienawiść na kilometry. Żal mi 'Ciebie ludzku.
  • @AntyK.O - jaki ty jesteś chory umysłowo to szkoda mi słów Hashtagi: #maciek
  • @AntyK.O - Przecież to jest typowo pisowskie myślenie - nienawiść do wszystkich co nie z nimi Pis to taki faszyzm w wersji light
  • @AntyK.O - Uwaga, autor może być rosyjskiemu trollem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Uwaga(2023-10-16)
  • @Do - No i trzeba będzie wziąć sie z robotę a nie liczyć tylko na socjał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    4
    elblążanin48(2023-10-16)
  • @AntyK.O - Typowy wyborca PiSu :)
  • @elblążanin48 - Nie jestem na socjalu ani nie pobieram renty emerytury ani 800 plus i co łyso ci?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    AntyK.O(2023-10-16)
  • @AntyK.O - A Ciebie kto do Polski wpóścił?
  • @siebieja - Nie ma takiego "cudotwórcy "
  • Marzę tylko o jednym.... chciałbym zobaczyć jak będą rozliczani PISowscy. Ale czy doczekam?wątpię...
  • @AntyK.O - Wszystko w porządku ? Lekarz wypisał ci receptę? Tu już jest wyzwanie dla psychiatry klinicznego …, masakra! Stan ciężki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    AntyPis(2023-10-16)
  • @siebieja - Tu już nie pomoże żaden lekarz - nawet psychiatra kliniczny :)
  • @Do - Bardzo mądrze prawisz ! Statystyki są nieubłagane ! Na PiS głosują ludzie z wykształceniem podstawowym w większości to mówi samo za siebie
  • @Do - O to 500+ też
  • @AntyK.O - Masz rację. Mnie bierze zdziwienie i przerazenie jak spoleczenstwo jest glupie i jak ogromny jest brak swiadomosci wyborczej u suwerena. Wczoraj pytałam wyborców peło dlaczego na nich glosuja to mi odpowiadali:, ,bo nie pis, ,, ,bo nienawidzę PIS, ,I to tyle. Oni nawet nie znali programy peło, nie widzieli nic o elblaskich skompromitowanych nieudacznikach z peło. Zerowa świadomość wyborcza. Już nie pamiętali jak peło ramie w ramie z pis zabierali im wolnosc skazujac na areszty domowe z dozorem milicyjnym, jak nakazywali noszenie masek i pałowaniem nieposlusznych, jak namawiali do szprycy i gnoili wszystkich ktorzy szprycy nie przyjeli a pełowcy razem z lewica i holownia apelowali nawet zeby nie wpuszczac do sklepow i zakladow pracy tych ktorzy nie przyjeli szprycy od gatesa. wyborcom peło nie przeszkadza ukrainizacja polski i utrzymywanie ukrow z naszych pieniedzy, nie widza tez problemu w islamizacji polski. Nie przeszkadza im rozbrojenie armii, nie przeszkadza im bycie pod zaborem Rosyjsko-Niemieckim. Nie przeszkadza im unijny pakiet klimatyczny ktory uderzy w biedniejszych. Polacy to jednak Bardzo glupi narod, ruszyli szturmem po to aby wybrac ponownie tych samych oprawcow na ktorych glosuja juz conajmniej od 15 lat co ciekawe glosujac na tych samych oczekuja zmian na lepsze. Ida na rzez jak stado baranów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    11
    Mama Witka(2023-10-16)
  • tak se tlumacz
  • @AntyK.O - Masz rację, tak będzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Anty PO(2023-10-16)
  • @jdjd - Jeszcze będziecie płakać
  • @AntyK.O - A jakim cudem PiS ma stworzyć rząd? Jechali z Konfederacją do spodu i wynik im skasowali koncertowo. Urzekła nas Twoja smutna historia. Tak Ci PiS sprał mózg, że z własną rodziną wojnę chcesz toczyć. Gratuluje. PiS Tobie ręki też nie poda, jesteś tylko pionkiem do głosowania. Jak widać suma pionków po stronie opozycji zwyciężyła.
  • @AntyK.O - Anty KO- tym właśnie się różni się wyborca pisu od reszty zieją nienawiścią i wiecznie obrzucają błotem tych co mają prawo myśleć inaczej. Dlatego nie głosowałam na PiS. Gardzę tą nienawiścią mam nadzieję że to się skończy.
  • @Mama Witka - Nick Mama Karoliny się już zużył? Jak widać ludzie nie mają PiS za złe covidu tylko upodlenie tego kraju.
  • @AntyK.O - Uwaga bo ci uwierzymy nierobie!!!!!
  • @AntyK.O - Ty po prostu jesteś głupi...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Matteo666(2023-10-16)
  • @AntyK.O - "Ja już powiedziałem nie podam ręki nawet członka mojej rodziny którzy głosowali na KO niechceich znać i wszystkich co ich popierali. " No właśnie ! Zgodnie z nauką personeli naziemnych rytu toruńskiego. Taka wypowiedź najlepiej świadczy o skali NIENAWIŚCI, którą moherek żoliborski zaraził takich milusińskich jak ty. Czy kiedyś zastanawiałeś się moherowy inteligencie, dlaczego CPK nie powstaje w Modlinie, gdzie już jest całkiem dobrze prosperujące lotnisko ? Czy zadałeś sobie pytanie dlaczego Elbląg ma być czwartym portem wolski skoro ten w Kołobrzegu już dzisiaj ma lepsze parametry niż będzie miał elbląski po ukończeniu wszystkich dewastacji za grube miliardy ? Budowa w Świnoujściu to też taki "kaczy rów", bo port w Policach ma się znakomicie i jego potencjał przeładunkowy się rozwija, a jego przeładunki rosną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    GłębokaMyśl(2023-10-16)
  • @AntyK.O - Odstaw TVP bo widać, że Kurski ci zrobił z głowy sieczkę. To co napisałeś o swojej rodzinie najlepiej świadczy o stanie umysłu PiSowców takich jak ty. Przed 2015 rokiem ludzie mogli normalnie ze sobą rozmawiać mimo różnic. TVP była telewizją dla wszystkich. Kaczyński w imię religii smoleńskiej znalazł sobie wroga i takich jak ty używał jak tępych siekier do walenia w ludzi. Do tego odbierał im prawo do patriotyzmu bo patriota to musi być PiSowiec. Typowo ruska propaganda. Szkoda mi tylko twojej rodziny, że taki beton muszą tolerować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    Byniu z familoka(2023-10-16)
  • @AntyK.O - Twoja Rodzina pewnie Tobie pierwsza ręki nie poda. Ale z Ciebie Polak... Tragedia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Claudia C.(2023-10-16)
  • @AntyK.O - Możesz przecież wyjechać do Orbana
  • @Byniu z familoka - SZOK. !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Swojak.(2023-10-16)
  • @AntyK.O - i to jest właśnie typowy fanatyk pisu, żeby od własnych najbliższych się odwracać, bo ośmielili się pójść i zagłosować według własnego uznania, do czego mają prawo człowieku!!!! czarnowidztwo, nienawiść, szantaże, agresja, zastraszanie i bezdenna, bezdenna ignorancja i arogancja - to wasza etykietka.
  • @kosynier - Do lekarza i to szybko. TyPOwy wyborca lewicowy, mam nadzieję, że nie.
  • @kosynier - Ty wredny sprzedawczyku jak ci dad, za po lebie imigranci to może rozumu trochę ci się wleje w ten zakuty leb
  • @siebieja - nie warto szkoda trudu medyka
  • @AntyK.O - ksiądz?
  • @AntyK.O - przedstaw się z imienia i nazwiska. Niech wszyscy wiedzą kogo nie należy znać.
  • Raczej komu należy współczuć...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    GłębokaMyśl(2023-10-16)
  • @AntyK.O - Oby sprzedali razem z toba
  • @AntyK.O - Ale slogany PISu.
  • @AntyK.O - już nie rozumiem:nie podasz ręki czy członka-zdecyduj się!
Reklama