UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam pytanie do wyborców tzw Koalicji, jak. dlugo jeszcze będzie głosować na takie "słupy" jak Wcisla. Partyjny poddany Tuska. Coz on zrobił przez lata dla tego miasta, regionu ?Może niech sam się pochwalić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    73
    17
    Nadzieja umiera ostatnia(2023-08-17)
  • @Nadzieja umiera ostatnia - A ja mam pytanie do zakompleksionych wyborców tzw. Zjednoczonej Prawicy. Jak długo bezkarnie patrzyć będziecie jak PiS doi nas Polaków. Ile lat potrzeba żebyście nauczyli się liczyć barany, że wszystko co dostaliście w pakietach 500+ emeryturkach dawno zjadła inflacja.
  • @Nadzieja umiera ostatnia - Takim samym kandydatem, ale na posła jest Leonard Krasulski. Co On zrobił dla Elbląga zasiadając w ławach poselskich prawie 20 lat. Czy słyszeliście choć jedną Jego wypowiedź na môwnicy sejmowej? A przecież na niego zagłosujecie bo jest z PiS. Czyjeś błędy łatwo się zauważa, ale u swoich lepiej ich nie widzieć.
  • Wyborcy zjep mają podobne geny. Im nie zależy na kraju. Szkalują ludzi na których plecach weszli do polityki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Gen zdrady(2023-08-17)
  • Jeden i drugi do eliminacji -zmarnowane glosy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    Nadzieja umiera ostatnia(2023-08-17)
  • @Nadzieja umiera ostatnia - Mam pytanie do wyborców pisu, jak długo będziecie głosować na nieroba tj Pierwszy Łupieżowy RP? Co ten człowiek zrobił dla Elbląga, dla kraju? Raz przez 4 lata był na mównicy sejmowej, żenada, wnuki bawić, a nie brać kasę za nic nie robienie wstyd wyborcy tego pana
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Fifudud(2023-08-18)
  • Doi Polaków? Podaj przykłady.
  • Tusk ci powiedział że PIS doi, czy sam na to wpadłeś. Pytam, czy dobrze bogato ci się żyło za PO? a może to ty doiłes bo jesteś w PO to chyba ty.. Wolę dwa pisy niż jednego KO. Za PO moi synowi uciekli do GB a obecnie w Polsce, mają pracę i wrócili do Polski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Rybołów(2023-08-20)
Reklama