UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do wyborców PiS: ta partia traktuje Was jak psy na łańcuchu. Macie być posłuszne i szczekać na konkurencję w zamian dają Wam coraz mniej pełną michę. Czy możecie o czymkolwiek decydować? Partia decyduje za Was o tym co dobre, czy możecie rodzić czy umierać, czy macie się modlić u Czarnka i Rydzyka, bo sami nie potraficie myśleć. To partia za chwilę zamknie Was w kraju, już dziś jesteśmy wyalienowani z każdej strony. Ludzie zacznijcie myśleć, jeżeli rzeczywiście chcecie Pis dla siebie i swoich dzieci to wasza sprawa. Niestety, wasza wola jest narzucana innym. Dla mnie to początki podobnego ruchu, jak ten powstały w latach 30tych, który chciał zdominować cały świat. Nie tolerujecie Putina bo zabija zwykłych ludzi, jak u nas umierają matki bo lekarze boją się cokolwiek zrobić to nie podnosicie głosu. Żyjemy w jednym kraju, ale coraz więcej z Was z czystej "nienawiści" wymordowało by wszystkich przeciwników politycznych. Lata rządów tej jedynej słusznej partii to lata nienawiści w naszym społeczeństwie. Stali się na tyle bezczelni, że okradając nas i rzucając ochłapy nadal mogą liczyć na głosy was wielu. Jeżeli wybieracie życie na łańcuchu i miskę ryżu, wasza sprawa. Ja pragnę być wolnym człowiekiem i mieć prawo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    Belzebub666(2023-08-13)
  • @Belzebub666 - "Ja pragnę być wolnym człowiekiem i mieć prawo. " To przecie masz Prawo i Sprawiedliwość... to znaczy populizm i socjotechnikę / socjalizm ! Cóż nikt tak skutecznie nie dzieli społeczeństw jak populiści w rodzaju trampka lub moherowego mesjasza żoliborskiego od proroka smoleńskiego wieszczonego...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    GłębokaMyśl(2023-08-14)
Reklama