UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @autur pierwszego postu- czy Ty przypadkiem nie jesteś przykładem takiej zgnilizny? Jeśli nie jesteś fanem p. K. to nie obrażaj pozostałych kandydatów. Może społeczeństwo ma dosyć konfliktów na linii PO-PiS? Kazda wiadomśc w obojętnie jakiej telewizji czy radiu, zaczyna się od słów: nasi poprzednicy przez osiem lat. .. itd. lub obecna władza nie potrafi. .. itd. Młodzi ludzie o prawicowych poglądach mają dosyć prawicowej władzy, która ma usta pełne frazesów, żeruje na niewiedzy społeczeństwa, mami obietnicami, zadłuża państwo w obcych bankach. Nie odpowiada mi program etyczny lewicy, ale uważam, że każdy człowiek powinien w życiu kierować się zasadami, które nakazuje mu sumienie. Dlaczego staję w obronie lewicy? Pozostałe partie nie dają mi innego wyboru. Na PO się zawiodłam i nie widzę chęci na zmianę w działaniu. Głosując na PiS wyrażałabym zgodę na łamanie konstytucji, deprawację pracy Sejmu-każda ustawa musi być poprawiana kilka razy, kłamstwa i niegospodarność. W takiej sytuacji zagłosuję na mądrego, wykształconego i chętnego do działania p. Zielonkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    34
    babunia(2019-09-28)
  • To głosuj na Konfederację.
Reklama