166 osób walczyło o 25 mandatów w elbląskiej Radzie Miejskiej. Wczoraj informowaliśmy, komu się udało zostać radnym, dzisiaj publikujemy szczegółowe wyniki głosowania na każdego kandydata.
Oto szczegółowe wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Elblągu:
Okręg nr 1
Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
MISSAN Michał Piotr 1283
TURLEJ Robert 1201
KOZIOŁ Mirosława 152
DZIEWAŁTOWSKI-GINTOWT Juliusz 236
ASZTĘBORSKA Iwona 71
NOWIK Iwona 63
NOWAK Teresa 75
SLD
RUDNICKI Wojciech Grzegorz 575
CHARŁAMPOWICZ Małgorzata 61
JEDYNAK Jerzy 100
SOBECKA Alicja 86
WIEWIÓRKA Wiesław 26
GORYSZEWSKA Teresa 89
TOMCZYŃSKI Stanisław Jan 67
Kukiz 15
REMBELSKI Stefan Bolesław 221
KUCHARCZUK Genowefa Wiesława 26
SOŁTYSIK Żaneta Anna 45
FREDA Andrzej 36
PARZONKO Anna Danuta 36
Zjednoczona Prawica, PiS
TRAKS Rafał 898
KOBIELA Renata Małgorzata 247
DOMERACKI Jacek Leon 189
KOŁODZIEJSKI Mateusz 107
PĘDZISZ Jerzy Andrzej 182
PRUSIECKA Marzena Gabriela 346
SAŁATA Halina Maria 736
KWW Witolda Wróblewskiego
MIKULSKA Iwona Katarzyna 997
URBANIAK Krystyna 132
SIKUT Maciej 116
OWCZAREK Alina 104
WILK Leszek 111
PUŹMIROWSKA Lucyna Ilona 89
LITKOWSKI Krzysztof Jan 109
Okręg nr 2
Koalicja Obywatelska
BALBUZA Cezary 932
ADAMOWICZ Małgorzata 958
SMOLIŃSKA Jolanta Maria 288
NAKONOWSKI Roman 680
DRÓZDA-KULKOWSKA Marta 266
STRZELEC Witold 352
ZIĘTKOWSKA Elżbieta Barbara 134
SLD
PIETRASZKIEWICZ Iwona Barbara 237
KLIM Ryszard 423
KARNECKA Bożena 57
ZABŁOCKI Paweł 112
WNĘK Marek Ludwik 65
MILANOWSKA Mirosława Ewa 35
KACPRZAK Tadeusz Andrzej 39
Kukiz 15
DĄBROWSKA Ewa Alicja 236
HOFMAN Krzysztof 105
LEWANDOWSKI Janusz Marian 58
GOZDEK Kazimierz Tadeusz 17
PROCAJŁO-ŁUTAJ Mirela Małgorzata 57
Zjednoczona Prawica, PiS
HAJDUKOWSKI Janusz 1055
JANOWSKA Jolanta Anna 826
TATARSKI Waldemar Jerzy 289
FRIESKE Wiljan Ireneusz 127
RUTKOWSKI Michał 208
KACZMARSKA Ewa 149
BORKOWSKA Ewa 253
KWW Witolda Wróblewskiego
KONERT Krzysztof Edward 719
DERLUKIEWICZ Piotr Czesław 274
MILUSZ Bogusław 420
KAPCZYŃSKI Adam Kamil 119
KOTOŃSKA Anna 244
JANKOWSKA Katarzyna Beata 118
HAJDUKONIS Mariola Lucyna 235
Okręg nr 3
Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
SOKOŁOWSKA Irena 943
KARPIŃSKI Wojciech Jerzy 736
SALMONOWICZ Bogumiła Sylwia 318
CHĄDZYŃSKI Marek 98
NOWACKA Ilona Ewa 226
CZYMBOR Regina Edyta 98
FIEDOROWICZ Maciej Jan 147
SLD
GAWEŁ Tomasz 263
ROZMARYNOWSKI Bronisław 39
KAMASZ Marian 75
PRZYBYŁA Anna 120
LUDKIEWICZ Tomasz 37
KOSMATKA Joanna 68
PIELAK Małgorzata 57
Kukiz 15
PAŃKA Marcin Krzysztof 154
JAKUBÓW Marek Franciszek 73
GNAŚ Marcin Łukasz 39
MIŚCIKOWSKA Ewelina 61
PŁUSSA Lidia Marta 61
Zjednoczona Prawica, PiS
OPACZEWSKI Piotr 849
FEDORCZYK Paweł Tomasz 415
MAJEWSKI Andrzej Wojciech 222
ORYCH Cecylia Weronika 287
BANASIEWICZ Elżbieta 250
MILEWSKA Sylwia 230
REDZIMSKI Jan Marek 229
KWW Witolda Wróblewskiego
PIETRULEWICZ Edward Mieczysław 794
SOWICKA Małgorzata Dorota 349
SZAŁACHOWSKI Mieczysław Jan 256
SZMIGIELSKI Andrzej 183
MATWIEJCZUK Adam Piotr 213
WITOWSKA Katarzyna Natalia 160
GAŁECKA Ewa Violetta 191
Okręg nr 4
Koalicja Obywatelska, PO i N
CZYŻYK Antoni 1253
BORUSZKA Jacek 275
CISZEWSKI Grzegorz 151
GĄSAK Barbara Elżbieta 143
MAŁKOWSKA Jolanta Beata 196
GADOMSKA Beata Iwona 126
KAMM Marek Andrzej 251
SLD
DOMIŃCZAK Mieczysław140
LALIK Beata Renata 98
WYSZYŃSKI Karol Władysław 81
KORNACKA Barbara 61
GLOCK Michał 26
WOJNAROWSKA Danuta Wiesława 31
BOCIAN Dariusz 80
Kukiz 15
MALINOWSKA Izabela 182
SIUDA Waldemar Michał 49
PISZCZYGŁOWA Zbigniew Tadeusz 24
KREFFT Anna 66
MONGIAŁO Henryk 24
Zjednoczona Prawica, PiS
LISEWSKA Jolanta 1045
SZATKOWSKI Andrzej 339
WÓJCIK Marek 217
GUZOWSKI Grzegorz Marek 107
KRÓL Teresa Wanda 361
HOLENIEWSKI Grzegorz 66
WROŃSKA Anna Weronika 187
KWW Witolda Wróblewskiego
WRÓBLEWSKI Witold Marek 1323
BURKHARDT Marek 417
JUREWICZ Agnieszka 196
ZABIEŁŁO Małgorzata 50
DWOJAKOWSKA Monika 142
CHROŚCICKA Beata Lidia 115
WOJCIECHOWSKI Henryk 79
Okręg nr 5
Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
TOŁWIŃSKI Bogusław Stanisław 1109
PILICHOWSKI Marek Robert 283
BUDZIŃSKI Tomasz 154
BIDZIŃSKI Karol 75
MARCINKIEWICZ Jolanta Elżbieta 201
PAUL Wanda Aleksandra 79
WCISŁA Dorota Ewa 320
SLD
NOWAK Janusz Dariusz 391
CYSARZ Regina 68
KALINOWSKA Halina 157
KACZOREK Anna Katarzyna 68
TOMCZYŃSKI Andrzej 366
MARUSA Przemysław 77
PATER Zbigniew Jan 60
Kukiz 15
KAMIŃSKA-KOZIOŁ Katarzyna 139
JACEWICZ Sławomir Marcin 43
POLAK Mirosław Grzegorz 65
LISZEWSKI Andrzej 23
WOLAŃSKA Jolanta Katarzyna 31
ZAKRZEWSKA Ewelina Anna 75
Zjednoczona Prawica PiS
PRUSZAK Marek Piotr 1034
KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej 709
WOLAK-SZATKOWSKA Żanetta Joanna 101
CIEŚLICKA Jolanta Teresa 145
RUCIŃSKA Joanna 114
DĄBROWSKA Małgorzata 165
LECYK Zenon Stanisław 280
KWW Witolda Wróblewskiego
OSIK Marek 793
BASIUKIEWICZ Adam 266
RYCHTER Agata Anna 277
GOŁĘBIEWSKI Paweł 154
BOROS Adam Mieczysław 147
SZYMANOWSKA Żanetta 104
ŁASKOWSKA Sylwia 131
Źródło: PKW
Okręg nr 1
Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
MISSAN Michał Piotr 1283
TURLEJ Robert 1201
KOZIOŁ Mirosława 152
DZIEWAŁTOWSKI-GINTOWT Juliusz 236
ASZTĘBORSKA Iwona 71
NOWIK Iwona 63
NOWAK Teresa 75
SLD
RUDNICKI Wojciech Grzegorz 575
CHARŁAMPOWICZ Małgorzata 61
JEDYNAK Jerzy 100
SOBECKA Alicja 86
WIEWIÓRKA Wiesław 26
GORYSZEWSKA Teresa 89
TOMCZYŃSKI Stanisław Jan 67
Kukiz 15
REMBELSKI Stefan Bolesław 221
KUCHARCZUK Genowefa Wiesława 26
SOŁTYSIK Żaneta Anna 45
FREDA Andrzej 36
PARZONKO Anna Danuta 36
Zjednoczona Prawica, PiS
TRAKS Rafał 898
KOBIELA Renata Małgorzata 247
DOMERACKI Jacek Leon 189
KOŁODZIEJSKI Mateusz 107
PĘDZISZ Jerzy Andrzej 182
PRUSIECKA Marzena Gabriela 346
SAŁATA Halina Maria 736
KWW Witolda Wróblewskiego
MIKULSKA Iwona Katarzyna 997
URBANIAK Krystyna 132
SIKUT Maciej 116
OWCZAREK Alina 104
WILK Leszek 111
PUŹMIROWSKA Lucyna Ilona 89
LITKOWSKI Krzysztof Jan 109
Okręg nr 2
Koalicja Obywatelska
BALBUZA Cezary 932
ADAMOWICZ Małgorzata 958
SMOLIŃSKA Jolanta Maria 288
NAKONOWSKI Roman 680
DRÓZDA-KULKOWSKA Marta 266
STRZELEC Witold 352
ZIĘTKOWSKA Elżbieta Barbara 134
SLD
PIETRASZKIEWICZ Iwona Barbara 237
KLIM Ryszard 423
KARNECKA Bożena 57
ZABŁOCKI Paweł 112
WNĘK Marek Ludwik 65
MILANOWSKA Mirosława Ewa 35
KACPRZAK Tadeusz Andrzej 39
Kukiz 15
DĄBROWSKA Ewa Alicja 236
HOFMAN Krzysztof 105
LEWANDOWSKI Janusz Marian 58
GOZDEK Kazimierz Tadeusz 17
PROCAJŁO-ŁUTAJ Mirela Małgorzata 57
Zjednoczona Prawica, PiS
HAJDUKOWSKI Janusz 1055
JANOWSKA Jolanta Anna 826
TATARSKI Waldemar Jerzy 289
FRIESKE Wiljan Ireneusz 127
RUTKOWSKI Michał 208
KACZMARSKA Ewa 149
BORKOWSKA Ewa 253
KWW Witolda Wróblewskiego
KONERT Krzysztof Edward 719
DERLUKIEWICZ Piotr Czesław 274
MILUSZ Bogusław 420
KAPCZYŃSKI Adam Kamil 119
KOTOŃSKA Anna 244
JANKOWSKA Katarzyna Beata 118
HAJDUKONIS Mariola Lucyna 235
Okręg nr 3
Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
SOKOŁOWSKA Irena 943
KARPIŃSKI Wojciech Jerzy 736
SALMONOWICZ Bogumiła Sylwia 318
CHĄDZYŃSKI Marek 98
NOWACKA Ilona Ewa 226
CZYMBOR Regina Edyta 98
FIEDOROWICZ Maciej Jan 147
SLD
GAWEŁ Tomasz 263
ROZMARYNOWSKI Bronisław 39
KAMASZ Marian 75
PRZYBYŁA Anna 120
LUDKIEWICZ Tomasz 37
KOSMATKA Joanna 68
PIELAK Małgorzata 57
Kukiz 15
PAŃKA Marcin Krzysztof 154
JAKUBÓW Marek Franciszek 73
GNAŚ Marcin Łukasz 39
MIŚCIKOWSKA Ewelina 61
PŁUSSA Lidia Marta 61
Zjednoczona Prawica, PiS
OPACZEWSKI Piotr 849
FEDORCZYK Paweł Tomasz 415
MAJEWSKI Andrzej Wojciech 222
ORYCH Cecylia Weronika 287
BANASIEWICZ Elżbieta 250
MILEWSKA Sylwia 230
REDZIMSKI Jan Marek 229
KWW Witolda Wróblewskiego
PIETRULEWICZ Edward Mieczysław 794
SOWICKA Małgorzata Dorota 349
SZAŁACHOWSKI Mieczysław Jan 256
SZMIGIELSKI Andrzej 183
MATWIEJCZUK Adam Piotr 213
WITOWSKA Katarzyna Natalia 160
GAŁECKA Ewa Violetta 191
Okręg nr 4
Koalicja Obywatelska, PO i N
CZYŻYK Antoni 1253
BORUSZKA Jacek 275
CISZEWSKI Grzegorz 151
GĄSAK Barbara Elżbieta 143
MAŁKOWSKA Jolanta Beata 196
GADOMSKA Beata Iwona 126
KAMM Marek Andrzej 251
SLD
DOMIŃCZAK Mieczysław140
LALIK Beata Renata 98
WYSZYŃSKI Karol Władysław 81
KORNACKA Barbara 61
GLOCK Michał 26
WOJNAROWSKA Danuta Wiesława 31
BOCIAN Dariusz 80
Kukiz 15
MALINOWSKA Izabela 182
SIUDA Waldemar Michał 49
PISZCZYGŁOWA Zbigniew Tadeusz 24
KREFFT Anna 66
MONGIAŁO Henryk 24
Zjednoczona Prawica, PiS
LISEWSKA Jolanta 1045
SZATKOWSKI Andrzej 339
WÓJCIK Marek 217
GUZOWSKI Grzegorz Marek 107
KRÓL Teresa Wanda 361
HOLENIEWSKI Grzegorz 66
WROŃSKA Anna Weronika 187
KWW Witolda Wróblewskiego
WRÓBLEWSKI Witold Marek 1323
BURKHARDT Marek 417
JUREWICZ Agnieszka 196
ZABIEŁŁO Małgorzata 50
DWOJAKOWSKA Monika 142
CHROŚCICKA Beata Lidia 115
WOJCIECHOWSKI Henryk 79
Okręg nr 5
Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
TOŁWIŃSKI Bogusław Stanisław 1109
PILICHOWSKI Marek Robert 283
BUDZIŃSKI Tomasz 154
BIDZIŃSKI Karol 75
MARCINKIEWICZ Jolanta Elżbieta 201
PAUL Wanda Aleksandra 79
WCISŁA Dorota Ewa 320
SLD
NOWAK Janusz Dariusz 391
CYSARZ Regina 68
KALINOWSKA Halina 157
KACZOREK Anna Katarzyna 68
TOMCZYŃSKI Andrzej 366
MARUSA Przemysław 77
PATER Zbigniew Jan 60
Kukiz 15
KAMIŃSKA-KOZIOŁ Katarzyna 139
JACEWICZ Sławomir Marcin 43
POLAK Mirosław Grzegorz 65
LISZEWSKI Andrzej 23
WOLAŃSKA Jolanta Katarzyna 31
ZAKRZEWSKA Ewelina Anna 75
Zjednoczona Prawica PiS
PRUSZAK Marek Piotr 1034
KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej 709
WOLAK-SZATKOWSKA Żanetta Joanna 101
CIEŚLICKA Jolanta Teresa 145
RUCIŃSKA Joanna 114
DĄBROWSKA Małgorzata 165
LECYK Zenon Stanisław 280
KWW Witolda Wróblewskiego
OSIK Marek 793
BASIUKIEWICZ Adam 266
RYCHTER Agata Anna 277
GOŁĘBIEWSKI Paweł 154
BOROS Adam Mieczysław 147
SZYMANOWSKA Żanetta 104
ŁASKOWSKA Sylwia 131
Źródło: PKW
oprac. red.