UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Napierać, napierać Elbląg potrzebuje rewolucji. Referendum może dojść do skutku jeszcze w tym roku!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    37
    Dość PRL-U(2024-09-20)
  • @Dość PRL-U - Na razie postkomuna w Polsce odsunięta od władzy, postkomuna to mało na ich określenie.
  • @Dość PRL-U - REALIA SA TAKIE IŻ MINĄOŁ CZAS, ,CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY..... , ,należy się godziwa płaca za solidną prace!
  • Jakim trzeba być ograniczonym na umyśle, aby poprzednią ekipę nazwać postkomuną? Ile masz lat? Kim jesteś? Ja już swoje przeżyłem i doskonale pamiętam, jak było i co było. Jeżeli nie masz wiedzy, to lepiej zamilcz i przestań wypisywać brednie. Postkomuna właśnie wraca, bez agresji, w białych rękawiczkach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    8
    Truso(2024-09-21)
  • @Dość PRL-U - Pisowski nudziarz i trol czyli wet/polexit itd zaczyna swój bełkot nr. referendum-nie ma co zwracać uwagi to cykliczne nawroty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    Jawamwojtaniewybieralem(2024-09-21)
  • @Dość PRL-U - do skutku to powinna dojść twoja wizyta u medyka towarzyszu
  • Chyba jesteś bardzo młody, postkomuna dopiero teraz się zaczyna, mam już swoje lata i trochę przeżyłem. Młodzi- mieliście słodkie życie, ale to już przeszłość
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Ędward Ącki(2024-09-24)
Reklama