UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a ja proponuję zlikwidować to skrzyżowanie. ul węgrowską zrobić jednokirunkową z wyjazdem w prawo na płk. dąbka. na węgrowskiej często nieprawidłowo zaparkowane samochody utrudniają ruch. jeden pas służyłby wtedy do parkowania, a drugi do płynnej jazdy. chodnik niebyłby zatarasowany. kolizji na płk. dąbka by nie było. Hashtagi: #lekarzemeryt2
  • Bardzo rozsądny i praktyczny głos o likwidacji tego skrętu z Dąbka w Węgrowską - rzeczywiście dzięki temu byłby spokój zarówno na Dąbka, jak i na samej Węgrowskiej. Ale wtedy musiałyby blachotrujaki przejść ze 100 metrów wincyj dziennie, a od tego mogliby się już rozpuknąć z wysiłku:)[Tak się składa, że akurat dorabiając - dziś porannie - kapitalistę, realizowałem swą przerwę na kubańskie cygaro należycie i w zasadzie byłem niemal świadkiem tego zdarzenia; piszę w zasadzie, bo akurat na samego dzwona się odwróciłem, ale jego bezpośrednie skutki już odnotowałem. Szczęście, że wszyscy żyją. ] Hashtagi: #wincyjParkinguf, #trujaki, #miasto, #masa, #maszyna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    tow. Koliński jak łasica(2021-07-26)
  • @tow. Koliński jak łasica - Ty komunikacją miejską, albo na pieszo się poruszasz, to się w sprawy kierowców nie wp..
  • Likwidcja tego skrzyzowania i Wegrowska jednokierunkowa-bardzo dobry pomysl Hashtagi: #NE.......
  • @tow. Koliński jak łasica - Za takie kąsanie ręki, która cię karmi na miejscu tego "kapitalisty" bym cię z pracy wyrzucił.
  • Chciałaby dusza do raju, ale skąpstwo, chciwość i kapitalistyczny egoizm oraz złodziejska skłonność do pracowniczego wyzysku nie pozwalaju:)#TaxTheRich! 🚩 Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm, #oligarchia, #wyzysk, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    tow. Koliński jak bulterier(2021-07-27)
Reklama