UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @antifa. Dobry jesteś jak widziałeś stadion Legii w Gdańsku, może jeszcze asfalt zwinęli. Jeszcze do Mariusza Lewandowskiego: Panie Mariuszu portel. pl oraz internet daje taki przywilej, że nie trzeba swojej wypowiedzi podpisywać imieniem i nazwiskiem. W związku z tym wyzywanie kogoś od tchórzy nie świadczy o Pańskiej lotności. Co do decyzji Pana prezydenta to chciałbym usłyszeć co stanie się, lub co się stało z 13 mln pozostałych z 17,5 zabezpieczonych w budżecie na budowę stadionu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    kibicOlimpii(2013-09-03)
  • MariuszLewandowski Lotny może nie jestem - proszę wybaczyć drogi Kibicu ale nie każdy jest tak bystry jak Pan. Co do wolnej woli to nie zawsze z ofert trzeba korzystać - to jest właśnie objaw dorosłości. Mnie uczono że za swoje poglądy odpowiadasz swoim "pyskiem " i ja się tego trzymam szczególnie jak mam do kogoś niezbyt przyjemne uwagi. Przytyki osobiste niczego do rzeczy nie wniosą a jak ktoś zamiast argumentów próbuje robić uwagi natury historyczno-histerycznej to baba i dzieciak, a jak się przy tej okazji chowa pod pseudonimem Juranda to coś jakby naruszał dobra osobiste postaci fikcyjnej. Ciekawe czy można naruszyć dobra osobiste postaci fikcyjnej przy okazji taki dylemat się pojawia. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski(2013-09-03)
Reklama