UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziarski dziadek - dożyć do 93 i jeszcze za kółko siadać.
  • Jest jakieś prawo w Polsce, które zabrania 93 - latkowi, prowadzić samochód, jeśli ma ważne prawo jazdy? Nie, to o czym mowa? Ma samochód, kupiony za pieniądze, opłaca składki OC, kupuje paliwo. Że za wolno jeździ, jest problemem? Każdy kto ma prawo jazdy, może przepisowo jeździć po drogach i tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    8
    edytowany(2021-05-26)
  • @edytowany - Za wolno? Jeśli jest dop. prędkość do 50 to się jedzie w tych granicach, w innym wypadku - stwarza to zagrożenie i spowalnia ruch - czyli mandat. Rozumiesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Tralala(2021-05-26)
  • @Tralala - Z tego co mi wiadomo, jedzie się z prędkością bezpieczną, nie przekraczając dopuszczalnej (na znaku). Tobie chyba mandat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    edytowany(2021-05-26)
  • @edytowany - Jazda z prędkością utrudniającą ruch innym kierującym – od 50 do 200 zł. Tak więc za wolno również nie jest zgodnie z przepisami.
  • o ile jest taki znak, o ile jest taki znak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    edytowany(2021-05-26)
  • @edytowany - A ty czego sie odszczekujesz? Ktos naubliżał dziadkowi czy tylko wyrazil zdziwienie? Brakuje ci rok do 90,ze cie tak ubodlo?
  • @edytowany - Jaki ty chcesz znak? Znak w stylu - nie spowalniaj, albo nie tamuj ruchu? O czym ty piszesz? Wbijasz się na autostradę, jedziesz 20 na godzinę bo jak to napisałeś możesz, grunt tylko nie przekraczać te 140 km? Kiedyś dzieci tazo zbierały, ja widze, że i prawko w czipsach można dostać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Tralala(2021-05-27)
  • @Tralala - "Art. 2.pkt. 3 Ustawy Prawo o ruchu drogowym - "autostrada - droga dwujezdniowa, oznaczona odpowiednimi znakami drogowymi, na której nie dopuszcza się ruchu poprzecznego, przeznaczona tylko do ruchu pojazdów samochodowych, z wyłączeniem czterokołowca, które na równej, poziomej jezdni mogą rozwinąć prędkość co najmniej 40 km/h, w tym również w razie ciągnięcia przyczep"- Więc Mądralo, w przepisie mowa jest o tym, że na autostradę nie wolno WJEŻDŻAĆ pojazdem, który nie jest w stanie osiągnąć PRĘDKOŚCI 40 km/h, co WCALE nie oznacza, że nie wolno jechać poniżej 40 km/h autostradą. Owszem, jeśli robi się tak dla zabawy, jest to naruszenie, ale jeśli kierowca, np, źle się czuje, czy ma awarię, czy są złe warunki pogodowe, NIE ŁAMIE PRZEPISÓW. To kto ma prawko z Cipsów?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    edytowany(2021-05-27)
  • @edytowany - Jak na autostradzie jeździsz 40 km bo żle się czujesz to niezle masz nawalone w głowie. .. Się zjeżdża, zatrzymuje, wystawia trójką w odpowiedniej odległości i dzwoni na pogotowie. A dla bezpieczeństwa wychodzi się za barierki. No ale ja to głupi jak źle się czuje to nie jeżdzę, albo jak źle się poczuje to się zatrzymuje, ale kto by tak robił. .. "WCALE nie oznacza, że nie wolno jechać poniżej 40 km/h autostradą. "- no można oczywiście bez problemu. Tamuj ruch, dalej dalej. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Tralala(2021-05-27)
  • @Tralala - "Jak na autostradzie jeździsz 40 km bo żle się czujesz to niezle masz nawalone w głowie"- rozbolała cie kiedyś od długiej jazdy głowa? Mnie Tak, według Ciebie, Pewnie powinienem do najbliższego zjazdu, zdematerializować się razem z samochodem, by takim jak Ty ruchu nie blokować. Muszę dojechać do zjazdu bo to autostrada, no nie? Przez ten czas będę jechał wolniej i bezpiecznie i nikt mi za to mandatu nie da! A, że tacy jak Ty będą ch*** na mnie sadzić przez ten czas, to już Twoja i ich sprawa oraz Twojej i ich kultury. Upierałeś się, że autostradą nie wolno jechać 40,bo 50-500 zł mandatu - to nieprawda, tyle. Proponuje nowy kurs na prawko, lub poczytaj przynajmniej przepisy. Tak do końca, to nie lobie utrudniać nikomu jazdy i NIGDY nie utrudniam, chodzi o sytuacje wyjątkowe i przepisy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    edytowany(2021-05-27)
Reklama