UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak wyciekło z państwowych zakładów * (najprawdopodobniej z premedytacją robili zrzuty niebezpiecznych substancji bo tak taniej) to nasz premier kłamczuszek Mateuszek i reszta ministrów zatajali prawdę. Najpierw premier mówił o niebywałej katastrofie ekologicznej, a potem pewnie dostał reprymendę z góry i zmienił narrację, zaczął bagatelizować problem zatrucia Odry. Powinni podać się do dymisji za kłamstwa i dewastację środowiska, powinni odpowiedzieć karnie i finansowo ekobandyci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    14
    Patriota(2022-08-29)
  • @Patriota - te tu jest Elblag co ma piernik do wiatraka. ty masz w sobie tyle nienawiści źe aź strach
  • Przykro mi, że tak mnie osądzasz. Nienawiść to zbyt mocne słowo ja preferuję słowo miłość. I tak kocham ludzi którzy szanują przyrodę, bo przyroda była pierwsza i to ona nas karmi daje nam czyste powietrze czystą wodę i pozwala uprawiać jedzenie i wszystko potrzebne do dobrego życia. Są ludzie którzy nie kochają przyrody, niszczą ją dewastują w imię własnych korzyści i interesów. Takimi ludźmi są ci którzy zatajali i dalej kłamią w sprawie zatrucia Odry, rzeki która należy do nas, naszych dzieci i dzieci naszych dzieci. Ziemia i cała przyroda to dobro które zastaliśmy i nie należy tylko do wybranych, to dobro jest wszystkich. Ci ludzie którzy nie szanują przyrody, niszczą ją są przestępcami, bandytami wobec innych ludzi. należy kochać drugiego człowieka, należy kochać i szanować środowisko a tych którzy świadomie niszczą zatruwają i degradują dobro wspólne należy dyscyplinować i piętnować. Czy to będzie Pan Tusk czy Kaczyński Morawiecki czy inny polityk, jeśli będzie winny zatruwania środowiska powinna spotkać go kara ze strony prawa ustanowionego przez ludzi i dla ludzi. Tutaj nie ma nienawiści tutaj jest miłość do nas i do przyszłych pokoleń, które mają prawo do życia na Ziemi w zdrowiu i szczęściu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Patriota(2022-09-01)
Reklama