UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A moim zdaniem polityczną podłością jest to że gość który w świetle prawa jest niewinny, siedzi w takich warunkach, ma zszarganą opinię, wiadra pomyj się na niego wylewa a taki szef senatu, lekarz, przeciwko któremu zeznawało ponad 200 osób sobie w najlepsze chodzi na wolności i się śmieje. I można podać jeszcze wiele przykładów.
  • Woboec Michała Olszewskiego stoswane sa tylko rutynowe procedury, obowiazujace w sprawac taki jak ta.
  • Ksiądz winny a złodziej i oszust ma swoje miejsce, następny Rydzyk
  • @ A moim zdaniem.. - nikt na księdza nie wylewa pomyj. Zarzuca się tylko pośredniczenie w nielegalnym przyjęciu pieniędzy. Przecież ksiądz nie buduje domu pomocy dla ofiar przemocy, tylko olbrzymie studio koncertowe i nagraniowe. W planach tego budynku nie ma ogromu pokoi w których te ofiary mogłyby się zatrzymać. Księdza zgubił wywiad, w którym przyznał się, że część pieniędzy, które otrzymał od min. Ziobro, przelał dalej na inne konto. Obrońca księdza, zeznał, że ksiądz nie zgłosił żadnych zarzutów, co do sposobu zatrzymania i teraz pobytu w areszcie.
  • To nie sanatorium
  • W tvn 24 to powiedzieli?
  • Nieudacznicy przez 8 lat posiadając pegazusa nie potrafili wyprodukować dowodów przeciw niemu
  • Ale przecież to środowisko wprowadziło te prawa dla aresztantów - winnych i niewinnych. Przetrzymując latami niewinnych bez rozpraw ani aktów oskarżenia.
  • Żebyście tak uczciwie sadzili wszystkich komunistów którzy was okradli przez 50 lat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    8
    Nowyład(2024-07-13)
  • @Nowyład - Zaraz, zaraz, a w jakiej partii teraz są już na szczęście resztki tych komunistów... pewnie wiesz doskonale. Napisz te trzy literki.
  • Tak, tak, wszystko zasłyszane w tv republika czy trwam? A może sąsiad mówił, ciotka tak usłyszała na nieszporach, a może koledzy z piaskownicy? Takie przykłady jaki poziom komentujących.
  • Masz problem ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    tomelb(2024-07-13)
  • Jeśli jest tyle dowodów, to dlaczego poprzednia wladza nie postawiła lekarzowi zarzutów?Moze sa tak mocne, jak dowody na zamach smoleński?
  • @Mua - Pamietaj, są dowody i PISowskie "dowody cwaniaków", a to ogromna różnica.
  • @N.p. - To może napisz kto tych komunistów wprowadził na nowo do sejmu dzięki koalicji z nimi? Kto pomógł im dostać się do europarlamentu? Kto przywrócił im wysokie emerytury?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Nowyład(2024-07-14)
  • @Nowyład - " To może napisz kto tych komunistów wprowadził na nowo do sejmu" - Oczywiście napiszę - to PIS
  • @N.p. - Kto jest w koalicji z lewakami kto przywrócił im wysokie emerytury za poparcie w wyborach? Potrafisz odpowiedzieć z sensem, czy jak kiedyś niejaki " nie lubię kefiru" który tu zaśmiecał swoimi wypocinami każdy artykuł i tylko ble ble.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Nowyład(2024-07-14)
  • @N.p. - ty np to jesteś..... jak but, albo karton po butach..
  • @Nowyład - Dawaj dowody na te wysokie emerytury, dawaj ostro. czekam Tylko nie z Radia M, TV R, czy podobnych kłamczuchów
  • @N.p. - No przecież Tusk sam mówił że przywróci a ostatnio chwalił się w TVP że pierwsza transzą ruszyła. Jesteś przygłup czy co?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Nowyład(2024-07-14)
  • @Nowyład - Proszę pana, pan mnie obraża "przygłup czy co" - Owszem, rozumiem, że to jedyne dobre argumenty trolla PIS. Lecz w końcu się Pan na takim pisaniu przejedzie, obiecuję. Ja nie obrażam, wiec może kulturalnie. Zapis już mam. Chyba, że z Rosji się pisze.
  • @Nowyład - Zabraliście emerytury uczciwym ludziom przeciwnym PIS, a starych komuchów macie w szeregach PIS, oni dostali jeszcze więcej za PIS. Picuwa z waszej TV mnie nie interesuje
  • @Nowyład - Trąbiąc w TVPis, że zabraliście komunistom, na prawdę zabraliście uczciwym ludziom, tylko przeciwnym PIS to po pierwsze. To o tych ludziach Tusk mówił, to po drugie (trzeba było posłuchać lepiej). Komunistów, oraz tych tych zagorzałych komunistów to macie nadal w szeregach PIS, to po trzecie. Żegnam
  • @N.p. - Gdzie ja napisałem że popieram PiS? A po drugie jakim uczciwym ludziom?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Nowyład(2024-07-14)
  • @Nowyład - Tamci złodzieje już wąchają kwiatki od spodu... Teraz, jak to mówią, lepiej późno niż wcale ! GM ma nadzieję, że złodzieje grasujący w latach 2015 - 2023 odsiedzą rzetelnie wyroki zaś populistyczno-socjalistyczna ustawa o przepadku mienia pochodzącego z przestępstwa umożliwi państwu odzyskanie części skradzionego mienia. Uczciwi nie muszą się bać...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    GłębokaMyśl(2024-07-15)
  • To skandal, że jego adwokat dziękował SW za ludzkie traktowanie pana O. To również skandal, że pan O. nie zwolnił takiego adwokata na zbitą twarz ! Niech się pan O. cieszy, że uniknął łamania kołem dobrze ugruntowanego w tradycji chrześcijańskiej...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    GłębokaMyśl(2024-07-15)
  • Uważaj! Podpadniesz jakiemuś kacykowi z Partii Oszustów, a będziesz siedział w areszcie bez wyroku, jak kibic z Legii! Ciekawe jak wtedy będziesz pisał?
Reklama