UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech mi ktoś poda jeden argument za ubranżowieniem, ja widzę tylko same wady. Na dowód przytoczę kilka przykładów ubranżowionych szkół: Technikum Budowlane - dzisiaj kosmetologia krajobraz i analityk, Technikum Mechaniczne - dzisiaj logistyk, mechatronik, informatyk, Zespół Szkół Handlowych - został pusty budynek, Zespół Szkół Turystyczno - Hotelarskich dzisiaj pusty budynek, Ekonomik, czeka na klasy po ZSTI i powtórzę przykład z wcześniejszego komentarza Renomowane Technikum Elektroniczne z dużego miasta, gdzie uczą składania telewizorów kineskopowych. A Tworzenie Technikum Chemicznego na Grottgera to już całkowity odlot.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Jarek11(2015-11-14)
  • Chcieli zlikwidowac handlowke dyskretnie nie udalo sie funkcjonuja w zsti no i chyba calkiem niezle. Urrzedasy nie przewidzieli takiego obrotu sprawy i proboja ta zalatwic haha ubranzawiajac ale ja mysle ze ten pomysl z terenem to trafna uwaga
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    sasiadka(2015-11-14)
  • Jarek11 a gdzie jest jakakolwiek informacja, że w ZST będzie technikum chemiczne. Bardzo jestem ciekawa twojej sensacyjnej informacji. A twoje przykłady to właśnie uczenie wszystkiego wszędzie, a nie ubranżowienie. A jeśli idąc twoim tokiem myślenia, to chcę zauważyć że w zsti są kierunki nijak mające się do informatyki, które zabraliście innym szkołom, Chyba w ZST a ni w ekonomiku informatyki nie uczą, a wy zabieracie się za ekonomiczne kierunki itp. Poczytaj co to jest ubranżowienie, a potem wypowiadaj się orle!
  • nikt ekonomikowi nic nie zabiera urzad sam wrzucił handlówkę do zsti i nikogo nie pytał a teraz zmiana zdania to jakieś żarty
  • to co wtedy siedzieliście cicho, jak wam, albo was wrzucano. To i teraz siedźcie cicho. Kiedyś urząd wrzucił, a teraz LUDZIE z urzędu wreszcie zrobią porządek.
Reklama