UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wyprzedzając pewna grupę komentarzy. Pamięć i modlitwa za zamordowanych jest bardzo ważna. Natomiast najważniejsza jest przyszłość. Wolę być na wojnie u boku Ukraińca niż mieć za przeciwnika Rosjanina razem z Ukraińcem. Przypominam o największej tragedii wojennej jaka przetoczyła się przez nasz kraj = Potop Szwedzki. A ze Szwedami żyjemy dobrze.
  • Jaka przyszlosc wolisz niedorozwoju? Na czym oparta? Jezeli nie bedziesz pielegnowal wlasnej przeszlosci, to nie bedziesz mial zadnej przyszlosci. Rozumieja to wszystkie madre narody, ktore swoja historie traktuja, jako najwazniejszy fundament swego istnieniai dlatego sa panstwami POWAZNYMI, z ktorymi wszyscy musza sie liczyc. Z poliniakami nikt sie nie liczy, no bo i faktycznie po co, skoro xi nie szanuja samych siebie. Powiedz to Zydom, zeby zrezygnowali z pamieci i oddawania swoim ofiarom holokaustu, a zamiast tego wybrali przyszlosc wedle twojej recepty. Zabija cie wtedy smiechem. A jesli juz tak bardzo palisz sie renegacie by walczyc za banderstadt, to co ty tutaj jeszcze robisz?
  • Dla Ciebie mogę być niedorozwojem. Historia nas oceni, kto miał tu i teraz rację. Co było celem nadrzędnym dla nas w 2024 roku. Ja nie musze nigdzie na wojnę wyjeżdżać, ponieważ wojna jest już u nas w Polsce: ataki na granicy (pogadaj z chłopakami z WP jaka jest prawdziwa sytuacja na kresce), ataki w przestrzeni cyber, ataki na logistykę. Jesteśmy zapleczem wojny i w niej jesteśmy czy nam się to podoba czy nie.
  • Rosjanie i Ukraińcy bardzo się kochają a Ty jesteś bardzo mądry.
  • Co Ci daje takie trollowanie? Dobrze Rosjanin płaci? Byłem na granicy i walki na bambusowe miecze tylko widziałem.
Reklama