UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyszczenie studzienek na Powstańców Warszawskich i pewnie gdzie indziej nic nie da przy takich opadach jak dzisiaj, kanalizacja burzowa pamięta tutaj czasy Niemca i nigdy nie była modernizowana, efekt taki, że ta woda szuka ujścia i zalewa piwnice na sąsiedniej suchej ulicy Królewieckiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Jacek555(2024-08-08)
  • @Jacek555 - Właśnie. Pamięta Niemca. Czy za Niemca borykali się z takimi problemami podczas większego deszczu? Coś mi się wydaje, że dyrektor EPWiK powinien jutro wylądować u Prezydenta na dywaniku. Od czasów Niemca, to minęło już 100 lat.20 lat temu też były większe deszcze i nie pamiętam, żeby całe miasto pływało. To co się dzieje od kilku lat z kanalizacją to jakaś paranoja. Ktoś w tym EPWiK w ogóle coś robi? Czy tylko odcinamy kupony do emerytury? I nawet nie chcę słyszeć jałowych historii "bo nie mamy piniendzy". Za to macie płacone od miasta i z naszych czynszów. W godzinach pracy. Za robotę. Nie wentylami do góry. Za 20k brutto mogę tam zostać dyrektorem i każdy będzie miał zajęcie przez 8h.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    DasModel(2024-08-08)
Reklama