UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @elblagpieknemiasto - Weź się ogarnij i nie rób durnych problemów. .. wiadomo, że osoby z Rządu traktowane są priorytetowo. .masz z tym problem to awansuj do Rządu i będziesz się "uganiał"w imieniu narodu za. .. koronowirusem. Jesteś głupi czy co ?!. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ~~androsyl(2020-03-19)
  • Napisałem że nie mam z tym problemu. Problem mam z tym, że kłamią. Jak kłamią w takiej kwestii to pomyśl co jeszcze ubarwiają. To że każdemu kto miał kontakt z chorym robią test... We Włoszech dziś 4200 nowych przypadków. To ile tam robią testów? U nas przebadanych 9000 osób. Szpitale nie przygotowane, Nawet Pani Krynicka z PiS to powiedziała. Przejścia graniczne zamknęli a mogli przecież na wszystkich sprawdzać wierzdzajacych... Pewnie też brak sprzętu dla ludzi więc rodacy koczują w samochodach po 40 godzin... A rząd co?-kłamie że są przygotowani na każdą ewentualność.... I z tym mam problem a nie z tym że Wosia przebadali szybciej niż innych a KŁAMALI że czekał jak każdy...
Reklama