UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spędziłem na starówce dziś kilka godzin i nawet nie wiedziałem, ze coś takiego się odbywa. To miasto i urząd miasta to jeden wielki promocyjny niewypał. Nigdy nie wiadomo co i kiedy się dzieje. Przypadkowo wpadłem na placu jagiellonczyka na jakieś wydarzenie z kołami gospodyń wiejskich, myśliwymi - o tym tez brak konkretnych informacji - co to, o której godzinie co ma się dziać itp. Jeden wielki wstyd. Ewidentnie wam nie zależy na promocji wydarzeń w mieście.
  • Informacje o imprezie w muzeum były zamieszczone na FB Miasto Elbląg, Muzeum Archeologiczno-Historyczne, Informacja Turystyczna w Elblągu, na Portelu, itd. Imprezę na placu Jagielończyka organizował Związek Łowiectwa i impreza ta nie miała nic a nic wspólnego z departamentem promocji UM. To była ich impreza i tyle. Małe plakaciki o tej imprezie były rozklejone w tramwajach. Rozumiesz chyba, że miasto nie musi reklamować Związku Łowieckiego, jeśli związek nie zgłosi imprezy do UM.
Reklama