UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zara żona przyjdzie, a czy wiecie, ,że zaszczepiony zaraża łagodniej I że zaszczepieni też umierają, TYLKO, że łagodniej. Poza tym zaszczepieni dużo mogą, - mogą się spotykać, jeździč do pracy, na wakacje, na urlopy, Bo zarażają łagodnie, -Nie zaszczepieni, o boże, szkoda gadać I pisać, taki niezaszczepiony, JAK pójdzie, to już NIE wróci, a JAK nawet wróci, to I TAK NIE ma po co, Bo jest niezaszczepiony I JAK spotka takich dwóch co się zaszczepiło, to oni będą TAK mu dokuczać. .po coś wrócił?, że ten biedak musi JAK najszybciej wyjechač skąd wrócił, ten całym podział zrobiony przez Niedzieskiego, jest po to, byśmy widzieli przeciwnika, Bo tak naprawde jest on niewidoczny, a o istnieniu jego dowiadujemy się z prawdomównego tv, albo od naszych prawdomównych dziennikarzy, już wszyscy wiemy, że jest to rodzaj grypy, która nawiedza Nas od wieków, I dopiero w xxl wieku paru cwaniaków przy użyciu mediów zgotowało nam horror. Grypa, która od wieków zbiera swoje żniwo, I do tej pory żyliśmy z nią normalnie, ale rym razem NIE da się, Bo trzeba zaszczepić nam mózgi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Bezmózgi(2021-12-11)
  • @Bezmózgi - Tych, którzy się nie zaszczepią, będą tatuować na czole : taki symbol jak na skrzynkach elektrycznych - trupia czacha. A ja się już dwa razy zaszczepiłem i dwa razy rozwiodłem. Więc myślę sobie: czy warto ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    forever young(2021-12-11)
  • @forever young - Warto warto, bo jak to mówią do trzech razy sztuka, a, że sztuka niezła może się przytrafić, trzeba dobrze szukać by dobrze tam trafić, trzeci raz zaszczepić możesz sztukę każdą, patrz na certyfikat I pieczątkę ważną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Dr.who(2021-12-11)
Reklama