UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Każdy z telefonem w ręku na koncercie to objaw uzależnienia oraz braku kultury. SZOK.
  • Artyści nad tym ubolewają, że ludzie nagrywają komórkami zamiast być tu i teraz na koncercie. Babci, matce, koleżance jak nie przyszly z tobą to znajdź w necie filmik, kazdego wykonawcę tam znajdziesz. Hashtagi: #Jotyzanna
  • Kiedyś ludzie robili zdjęcia aparatami fotograficznymi, teraz tę funkcję ma smartfon, co w tym złego? A na czym polega w tym wypadku brak kultury. Każdy? na pewno? Nękają tobą jakieś demony i generalizujesz. Np. jeśli będziesz robił jakieś opłaty np. czynsz za mieszkanie wypełnij blankiecik i leć na pocztę zapłacić (nie do Żabki bo to brak kultury) i broń boże nie rób tego przelewem internetowym bo to szok, a nawet SZOK!
  • Haloo... myślę że tu nie chodziło oto że dziś mamy komórki a kiedyś aparaty, na pewno nie oto że jest gorzej mając wygodę przelew internetowy a na poczcie ! Spoko korzystam też z internetu i funkcjonuje zgodnie z obecną technologią... Mowa o uzależnieniu nie złośliwość, to nie ty młody geniuszu wymyśliłeś internet ! Starsi ucząc się z książki, atlasu do dziś mają wiedzę a wy dzięki google wiecie gdzie wisła płynie ? Nauka pamięciowa to ściąga z google i radość czerwonego paska... co do randki i spotkań młodych mowa była o samym podejściu do takiego spotkania, siedzą obok siebie przytuleni i każdy patrzy w swoją komórkę :⁠-⁠)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    ahoj...(2024-06-22)
  • @ahoj... - Kolejny stek bzdur. Dziękuję za komplement o młodym, no mam powyżej 60 i mam dzieci, które wiedzą gdzie Wisła płynie choć w nauce wykorzystywały już komputer i internet, i co w tym złego?. Ale one wiedzą, że Wisła pisze się wielką literą, a ty nie choć uczyłeś się z atlasu. Nie uważam się za żadnego geniusza, a tobie już gulka skacze, ty wymyśliłeś internet, wymyśliłeś cokolwiek? Ile wyśledziłeś takich par? Nigdy przytulony do żony lub partnerki (nie wiem czy masz z takim podejściem do życia) nie oglądałeś filmu w telewizji lub kinie? Ogarnij się człowieku, świat się zmienia ale ty nie musisz tego rozumieć, zamknij się w domu i nie zawracaj gitary.
  • Czy ktoś wie ile procent młodych dziś by zgłupiała do reszty gdyby zniknął internet ? Co bym nie napisał to już Ci nie pomogę bo gdyby głupota latała był byś mig21
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    ahoj...(2024-06-22)
  • Żal mi Cię prostaku bo nie wiesz co czynisz, amen.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    ahoj...(2024-06-22)
  • Czy ktoś wie ile procent młodych dziś by zgłupiała do reszty gdyby zniknął internet ? Czy e-papieros jest legalny dla wszystkich i naprawdę godny szpanowania ? Mamy takie czasy ktoś powie ! Ale ustępując i nie reagując wychowujemy zombie nie dzieci.
Reklama