UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda gadać tę ich propozycje wcale nie spełniają oczekiwań mieszkańców jeśli chodzi o kulturę i rozrywkę. Najwyższy czas te nieudolne władze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    35
    TeofilSkorupa(2023-06-12)
  • @TeofilSkorupa - a co spełnia oczekiwania mieszkańców?? port, komunikacja miejska a może kąpielisko miejskie??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    14
    okoniowaty(2023-06-12)
  • @TeofilSkorupa - Wyluzuj trochę, może czasami można odpuścić politykę.
  • @okoniowaty - Ty nie zadawaj mu pytań, bo on i tak na żadne nie zna merytorycznej odpowiedzi. U niego pod kopułką istnieje tylko, jak sam go w swoim obłędzie nazywa: "polski Kanał Sueski". No tak mu się porobiło i tak ma. Ponoć wszyscy lekarze specjaliści, rozłożyli już ręce w jego przypadku!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Takie fakty(2023-06-12)
  • @okoniowaty - Nie wiem jak Teofila ale moje i mojej rodziny ZDECYDOWANIE TAK. Potrzeba portu i dobrze płatnych miejsc pracy, potrzeba w upały kąpieliska miejskiego i SPRAWNEJ komunikacji miejskiej ! A twoje potrzeby to parada LPG ?!
  • Parada LPG? To będą się gazować?
  • Lewactwo to nie poglądy polityczne - lecz ciężka choroba psychiczna
  • @okoniowaty - Temu Panu to tylko odpowiada jego ukochany PiS
  • rozumiem, że port, kąpielisko miejskie i komunikacja miejska Ci odpowiada - w takim stanie jakim jest?? Więc gdzie się znajduje owe kąpielisko ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    okoniowaty(2023-06-19)
  • @okoniowaty - Wszystko jest do kitu a to co wymieniłeś to w 100 % nawet prezydent miasta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Niezadowolony(2023-06-19)
  • @okoniowaty - Sądząc po poziomie wpisów, to kiełbacha i piwo darmowe do disco polo
Reklama