UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ttt Ble, ble ble, TV, internrt, gazety, odgrzewane -kotlety, kogo to obchodzi?-żygać sie chce-ŻYCIE idzie do przodu, co mnie obchodzi jakiś KACZYŃSKI, CZY KOWALSKI-w dupie to mam
  • na takie posty jak twój zbiera na wymioty, że takie prymitywy są w naszym społeczeństwie
  • ttt jak masz to gdzieś to po kiego wafla zabierasz głos ?! sam sobie zaprzeczasz ośle
  • ttt A co mam co roku łzy wylewać, takich ZAWODOWYCH PŁACZEK jest pełno w TV, co by nie było zawsze im żle, BYŁ zginął, jest następny i życie toczy się dalej, nie ma ludzi niezastąpionych, następny zawsze jest lepszy i OTO JEST PAN PREZYDENT KOMOROWSKI
  • ttt a kto to jest KACZYŃSKI a może KOWALSKI? bo nie łapie OŚLE, znam tylko PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO
  • ttt idź bo sklep tobie zamkną i nie kupisz swojej codziennej porcji wina patykiem pisanego degeneracie
  • ttt sklep jest otwarty całą dobe degeneracie, a po drugie pije tylko piwo TATRE, co do swojej codziennej porcji, to gostek nie stać cię, Byś musiał wydać swoją całą ciężko zarobioną emeryturkę i jeszcze pożyczyć w PROWIDENCIE, a dla mnie-to jak wydać na waciki-hihihi. NO i trochę szacunku dla MISTRZA-sfrustrowany sąsiedzie
Reklama