UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pięknie, kolejny raz zbieramy na "wsparcie NFZ" chociaż oficjalnie inaczej to nazywamy. Jednak także kolejny raz brak jest konsekwencji pomiędzy tym co mówią i co robią organizatorzy zbiórki. Było zarzekanie się organizatorów (osób związanych z organizatorem żeby nie powiedzieć regionalnych organizatorów) że nie będzie zbierania pod kościołami. I co? Po godzinie 10 u franciszkanów na górce dwie osoby zbierały i nie wystarczyło tylko już dałem lub proste nie ale dopytywali się dlaczego i mimo odpowiedzi nie szczególnie od starszych osób dopominali się datków. Może organizatorzy którzy wypowiadają się przeciw Kościołowi i obrażający chrześcijan w niejednym programie telewizyjnym, wreszcie zaczną szanować ludzi dla których podobno robią zbiórkę. Mam wrażenie że z jednej strony pluje mi się w twarz, obraża i ma chęć zniszczyć a z drugiej strony mówi się że to dla mojego dobra. Może wreszcie organizatorzy powiedzą otwarcie jak jest i pouczy swoich wolontariuszy o podstawowych zasadach szacunku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    7
    60+belfer(2024-01-28)
  • @60+belfer - Ja ostatnio przechodziłem koło kościoła i z nienacka wyskoczyło z niego kilku katolików, jeden był w czarnej sukience i z nożem w ręku zmusił mnie żebym na tacę mu wrzucił. Różne teraz się rzeczy dzieją, trzeba uważać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    Zthebilibeka(2024-01-28)
Reklama