UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawi mnie stanowisko ludzi PiS, jak panów Pruszaka, Krasulskiego, czy Śliwki w przypadku konieczności skorzystania w szpitalu z urządzeń zakupionych przez Orkiestrę i oklejonych serduszkiem. Jakby jakiś życzliwy zrobił im zdjęcie i przesłał do prezesa, albo jeszcze gorzej, gdyby w zapomnieniu i zagapieniu wrzucili dziś do puszki 5 pln i też zdjęcie to natychmiast byliby zawieszeni w PiS i po karierze. Czy to jest normalne ?
  • Jeżeli coś jest oklejone logiem to nie znaczy że jest zakupione z pieniędzy ich !
  • W Baba Jagę też wierzysz? Hashtagi: #stopciemnocie
  • Ale jad. Jeżeli nie dadzą to źle. Jeżeli dadzą to też źle. To co jesteś za PiS czy przeciw? Napisz wprost bo zaczynam myśleć żeś Rusek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    Piotr32(2024-01-28)
  • "Ciekawi mnie stanowisko ludzi PiS" - a mnie ciekawi stanowisko ludzi PO i całego antypisowego lewactwa które bierze 500+ na dzieci, wzięło laptopy, inne benefity, 14,15 emerytury itd itd.
  • Na ubeka Owsika ani grosika, niech nierób do pracy pójdzie a nie 30lat i jego rodzina żyją z Baranów a sprzęt dla niektórych szpitali jest potrzebny jak zającu dzwoneczek Myślcie Trochę to nie boli
  • Twój komentarz to jakaś paranoja
  • Te wszystkie plusy rozdane przez PiS pochodziły ze środków zrabowanych polskiemu społeczeństwu więc nie widzę powodów dlaczego wyborcy opozycji mieliby z nich nie korzystać. Pieniądze zebrane przez Owsiaka pochodzą z dobrowolnych datków, ale coś mi mówi że nie jesteś na tyle rozgarnięty żeby dostrzec różnicę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    Kambodżanin(2024-01-28)
  • płacę co miesiąc kasę na NFZ składka zdrowotna jak byś nie wiedział i powinienem mieć zapewnione leczenie. A jeszcze lekarze mnie obskubują - idziesz do prywatnego gabinetu lekarskiego / oczywiście płacisz za wizytę/ - lekarz wypisuje Tobie skierowanie do szpitala na NFZ - do swojego gabinetu w szpitalu, z który ma płacone z NFZ i już masz opiekę. Wszystko sprawnie i gładko. Tylko niestety nie wszyscy mają pieniądze na prywatną wizytę. Taki mechanizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    tadek3(2024-01-28)
  • Wośp to Pikus! Fundusz zdrowia to ponad 200 mld zł rocznie. To tylko 1 % tego co wosp zebrał przez 23 lata! Caritas rocznie zbiera ponad 200 mil i tyleż wydaje, ma sprawozdania. Wośp jakoś się prze tym broni. Ma wiele spółek zależnych i rozdziera środki, pytanie na co?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    proste jak drut(2024-01-29)
Reklama