UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zastanawiam się, do którego kraju uciec z rodziną, gdy już Polska zaatakuje Rosję (prowokowanie Rosji również traktuję jako atak na ten kraj). Co myślicie o Czarnogórze? Nie jest jeszcze niewolnikiem USA (jak Polska), nie należy do Unii Amer... Europejskiej, do tego ma ciepły i przyjazny klimat oraz język dość łatwy do nauki, bo słowiański. Albo Macedonia lub Serbia? Ja walczył o Polskę nie będę napewno! Mi graniczenie z Rosją i dobre stosunki z tym krajem w niczym nie przeszkadzają.
  • Ja sp.... m do Rosji, można tam popić i po... ać
  • To jedź od razu do Putina.
  • Do Indii albo Chin wyjedź mądraliński. Albo do Szwajcarii, z Niemcami biznesy robili podczas II Wojny Światowej. Putin też ich nie ruszy. Ponadto Indie jak i Chiny = kraj nuklearny = kraj nietykalny. Kraje te pokochały niższe ceny surowców rosyjskich a my udajemy, że kochamy Ukrainę. Dlaczego udajemy bo każdy Ci powie, że po co nam biedaki w UE, fundusze tylko wydoją i dla Polski już nie starczy.
  • Interesy Szwajcarii i Niemiec przeszkadzają, ale interesy Polski i Ameryki - jednego z najbardziej zbrodniczych krajów na świecie już nie przeszkadzają? Każda złotówka dana USA jest jak wrzucenie jej do studni wypełnionej ich ofiar!
  • Wyjazd do Rosji również rozważam, ale my normalni ludzie przez was będziemy z góry podejrzewani o terroryzm lub szpiegostwo. Ale postaram się o uzyskanie azylu w Rosji, kto wie, może się jednak uda?
  • To możesz się już powoli pakować na tamten świat geniuszu. Dostęp do leczenia w postaci leków pozostawisz sobie mocno ograniczony jak Ci USA śmierdzi.
  • Medium W Rosji jest więcej ciekawych leków. Jak ktoś jest przywiązany do tzw. współczesnej medycyny i swojej podtrzymywanej przez nią choroby, to rzeczywiście lepiej nie wyjeżdżać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2022-10-31)
Reklama