UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tylko jest jedno małe ale. To kolejna inwestycja z "obywatelskiego budżetu" będąca tylko rozszerzeniem oferty miejskiego biletowanego obiektu MOSiR. Kasa za wypożyczenie rolek, bilet wstępu na taflę syntetyczną itd. Więc jaki to obywatelski. Możemy krytykować i tych co lobbują za halą i tych co dali się ponieść emocjom i głosowali na rolki latem.
  • BO to ogólnodostępność i nie na komercję - tak mów regulamin BO. Jaka to będzie ogólnodostępność? Ile trzeba będzie zapłacić za taką ogólnodostępność. Byłem wielkim zwolennikiem BO, składałem wnioski, zbierałem głosy, propagowałem, za własne pieniądze robiłem reklamę. Tak ROBIŁEM i już nie robię i nie będę w tej PARODII uczestniczył.
  • @cxz - Może Twoje wnioski były, nie wiem... słabe?
  • @Radny - Trzy zrealizowane, a ty jakiś złożyłeś?????
  • To gratulacje, w takim razie kompletnie nie mam pojęcia czemu piszesz "Tak ROBIŁEM i już nie robię i nie będę w tej PARODII uczestniczył. " skoro Twoje pomysły są realizowane. Pisz i składaj dalej! Pozdrawiam!
  • @Radny - Czego TY nie rozumiesz RADNY? Napisałem "w tej parodii uczestniczył nie będę". To już nie jest BO. A tak na marginesie jesteś faktycznie jednym z 25 radnych? Jeśli tak to dlaczego anonimowym?????
  • @cxz - Nie, to ksywa podnosząca ciśnienie. A Ty naprawdę jsteś cxz? :)
  • A za korzystanie z toru Kalbar płacisz? Troszkę rzetelności. Hashtagi: #Jj
Reklama