UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No i ładnie uzasadnione, teraz podpisy i do dzieła pognać komuszkowo ze stołków puki nie użyli budaprenu+. I Ważne nie głosować na stare dziadostwo tylko młodzi i miasto się ruszy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    12
    mietek22(2022-11-07)
  • @mietek22 - "puki nie użyli budaprenu+" to jak PIS w spółkach, ten sam butapren+ (tak się pisze orle)
  • @mietek22 - Jeżeli Ci młodzi są tacy mądrzy jak Ty i nawet pisać nie potrafią to Elbląg czeka bankructwo. Nie chcemy w tum mieście sprzedawczykow od Kukiza i PiSu który doprowadził kraj do ruiny !!!!’ Ludzie Kukiza już pokazali że dla kasy i stanowisk zrobią wszystko co PiS chce !!!!! NIE dla REFERENDUM. Pan Rembalski jak chce zniszczyć jakieś miasto niech się tam wyniesie. Miast w których nie chcą PiSu w tym kraju jest więcej !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    26
    Wściekły wyborca(2022-11-07)
  • @Wściekły wyborca - Nie ty będziesz decydował a mieszkańcy miasta. Naucz się pisać Pan Rembelski!!!
  • Mieszkańcy są rozsądni i wiedzą co jest dobre dla miasta. Referendum na rok przed wyborami nie ma sensu !!!! Kto za to zapłaci ????? Ty czy pan Rembalski ??? Ten Pan już kandydował i jakoś ludzie go nie wybrali. To chyba o czymś świadczy. Mieszkańcy wyraźnie pokazali komu ufają. Poza tym w tym mieście już raz był Prezydent z PiSu. I co ??? Jemu również w wyborach mieszkańcy podziękowali !!!! To chyba o czymś świadczy !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    21
    Wściekły wyborca(2022-11-07)
  • @Wściekły wyborca - Zastanawia mnie ilu z tych klikaczy, komentatorow i pieniaczy jest oplaconymi trollami, reakcja na artykuly natychmiastowa (kilka pierwszych komentarzy az ocieka wazelina), sztuczne pompowanie opinii zeby zrobic cos tak bezsensownego. W koncu jestesmy tak bogatym miastem ze marnowanie pieniedzy na referendum jest drobnostka. Tylko po to by ostatecznie i tak nie wybrac nikogo od foliarzy z Kukiza albo pozorantow pisowskich
  • @Wściekły wyborca - Ja to bym powiedział, że jeśli wyborcy są tacy jak ty, sfrustrowanymi kastratami umysłowmi czepiając się literówki, wiedząc o co chodzi w kontekście wypowiedzi to miasto trzeba zaorać bo nic tu nie powstanie i nic się nie rozwinie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    mietek22(2022-11-07)
  • @lye - Mi nikt nie płaci za moje trollowanie, a szkoda :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Przestań dawać w szyję(2022-11-08)
Reklama