UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tych ludzi nie można nazwać sternikami tylko patalachami. Jedna wielka porażka. O większości kolejności łodzi na mecie decydował sternik-przyklad? Wychamowywanie łodzi wiosłem przed meta.... Jaka władza taka organizacja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Ja12345ja(2023-06-26)
  • @Ja12345ja - Ci ludzie to fachowcy w każdym wydaniu. O patalactwie można mówić, owszem. Ale w przypadku Twojego komentarza. Łodzi sternicy niewychamowywali tylko odpowiednio sterowali żeby nie było sytuacji zderzenia, lub uderzenia w most. To od załogi zależy, czy współpracuje że sternikiem czy też nie. Jeżeli jest ryzyko kraksy, obowiązkiem sternika jest odpowiednie nakierowanie łodzi. W tym wypadku potrzeba poprostu treningow - a takie będą możliwe juz niedługo właśnie na tych smoczych ludziach. A odnosząc się do komentarza poprzedniego, apropo, że to nie są Smocze łodzie.. większość wyścigów jest właśnie na smoczych łodziach 10 osobowych. Zostały one zatwierdzone przez międzynarodowa federacje kajakowa. Tylko pogratulować wiedzy dla znawców, czy to smocza czy też nie. Nie lamentuj, doceniaj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bezstronny(2023-06-26)
Reklama