UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Neurologii nie ma w Elblągu jak i całym województwie to śmigłowiec musiał do Gdańska gościa zabrać! Rzadu PiSu +500 rozdają, teraz +1000,socjal i relaks, a ludzie na udar umierają na ulicach, bo pomocy brak!!!! Polska służba zdrowia wymaga gigantycznych pieniędzy! PRECX Z SOCJALEM!!! Przecz z PiS!
  • Szpitalem w Elblągu rządzi p Gelert z Peło i to efekt 8 lat koalicji po-psl czyli nieudaczników i pachołkow putina Hashtagi: #Soltys
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    45
    kasi(2021-08-24)
  • Za duzo pieniedzy szpitale zgarnely za wydumana walke z koronawirusem. Wlasnie brak leczenia na inne choroby, brak oddzialow szpitalnych o konkretnychvspwcjalizacjach sa efektem covid i to staniwi realne zagrozenie zycia, a nie koronawirus.
  • RobertKoliński Jakim trzeba być płatnym półgłówkiem, żeby nie wiedzieć - i zaprzeczać sobie jednocześnie w tym samym zdaniu!:)- że tzw. socjal, jak również pieniądze z podatków, które należy rzecz jasna wyzyskiwaczom i burżuazji POdwyższyć jak najprędzej, pochodzą i potem idą właśnie m. in. na ochronę zdrowia i takie właśnie działania państwowych służb ratunkowych, jak tu opisane? Peowskie trolle dziaderskie, schowajcie się do jakiejś dziury i nie wychodźcie przez ruski rok, bo aż żenada was czytać i dissować, naprawdę. [Tusko-brunatni rywalizują dziś z PiSem o elektorat anty-uchodźczych faszystów w Polsce, zauważyliście?] #IdąBrunatni 🚩 #antyfaszyzm, #lewica, #RefugeesWelcome Hashtagi: #oligarchia, #brunatniaki, #roszczeniowcy, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    19
    RobertKoliński(2021-08-24)
  • @RobertKoliński - No widzicie Koliński, jak chcecie to potraficie coś sensownego napisać. Gratuluję. Razem będziemy redagować gazetkę ścienną.
  • @RobertKoliński - Zapomniałeś wspomnieć, że socjal idzie również na utrzymanie sporej grupy podstarzałych bumelantów bez stałego zatrudnienia.
  • @RobertKoliński - Zapomniałeś dodać, że socjal idzie również na czterdziesto kilkuletnich starych kawalerów bez stałego zatrudnienia.
  • precz z tobą płatny trollu.
  • @RobertKoliński - Co zrobisz, jak ci wyzyskiwacze przestaną robić na te podatki? Do pracy przecież nie pójdziesz.
  • @RobertKoliński - Jak zwykle u pana Roberta. Merytoryczny post rozwalający w pył świat zaplutych karłów reakcji i pasożytów wyzyskujących z pomocą kapitału o rodowodzie spekulacyjnym. GM zwyczajnie panu współczuje, nawet bardziej niż Teofilowi Skorupie. .. może już czas udać się do psychiatry, może nie jest za późno. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    GłębokaMyśl(2021-08-25)
  • @RobertKoliński - Każdy powinien sam na siebie pracować czy na rodzinę, a nie wyciągać ręce po pieniądze innych. Ja jak byłem mały i chciałem na coś mieć pieniądze to poszedłem sobie zrywać truskawki, porzeczki czy maliny do plantatora i sobie zarobiłem, nie potrzeba było 500 plusów.
  • Masz rację zarządza szpitalem wymieniona Pani. Jednak chciałbym zaznaczyć, że to NFZ ustala stawki na funkcjonowanie szpitala, które z roku na rok sa coraz niższe, więc coraz gorzej jest nim zarządzać. Mam znajomego kierownika poradni rehabilitacyjnej i mówił, że co chwile dostają pisma z NFZ o zmniejszeniu limitu na poszczególne zabiegi. Co w takim przypadku! oczywiście wydłużenie kolejki. tak samo jest z funkcjonowaniem szpitala, jesli NFZ będzie robił cięcia, to, czy to będzie zarządzał szpitalem ktoś z PO, czy z PIS wyjdzie na jedno, braki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    grzesion(2021-08-27)
Reklama