UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego UM zezwala na lokalizacje sklepów wielkopowierzchniowych w centrum miasta a nie na jego obrzeżach.
  • Cos ci sie pomylilo 1Km2 to nie jest sklep wielkopowierzchniowy, a market, markecik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    11
    Realista1(2020-12-14)
  • Kiedyś kilkanaście lat temu mój znajomy lobbował za wprowadzeniem do 3 miasta jakiegoś marketu. Miał do dyspozycji ogromny budżet, z którego nie musiał się rozliczać. To co dał to dał resztę przytulił. Market powstał, okoliczne sklepy padły, a głupi ludzie zadowoleni bo mają taniej, ale chłam. Bezrobocie rosnie, polscy przedsiębiorcy upadają, a cyrk jedzie dalej. .. .Tak się robi interesy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    11
    wieśniak(2020-12-14)
  • Czy czuje pani ka-se, czy ka-sę pani zna? Ja pani wytłumaczę, co pani ka-sa da
  • @Realista1 - @Realista1 -> 1000m2 to NIE JEST 1km2!! Matematyka nie jest aż tak skomplikowana. .. trzeba po prostu myśleć! To nie boli, więc może czas spróbować? Hashtagi: #zdalnenauczanie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Człowiek Myślący(2020-12-15)
  • @Realista1 - Tak tak realista myslenie nie boli, jesli szare komorki pracuja, oczywiscie 1km2 to nie markecik, to gigant wsrod gigantow, to 1.000.000 m2 (1mln m2)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Nazywam sie Milijon.(2020-12-15)
  • @Nazywam sie Milijon. - Jak nie znasz się tepaku to się nie wypowiadaj. K OD KILO CZYLI TYSIĄC. ZAPAMIETAJ! A teraz buty możesz mi wyczyscic.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Realista1(2020-12-15)
  • @Człowiek Myślący - Ty myślący inaczej, patrz wyżej. Analfabeci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Realista1(2020-12-15)
  • @Realista1 - 1 km => 1000 m, 1 km x 1 km = 1 km2 = 1000m x 1000m = 1.000.000 m2 Dalej nie rozumiesz? Może niech ci to jakiś ósmoklasista wyjaśni. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Człowiek Myślący(2020-12-15)
  • @Człowiek Myślący - 1Km2,gdzie K jest napisane z wielkiej litery, a nawet sam użyłeś notabene poprawnej formy piszac oba człony z małej "km". Takze nie ucz ojca dzieci robic! Zapamiętaj K z wielkiej litery to skrót od 1000.Tak jak KILOEURO, KEuro, czyli 1000 Euro. Nie, nie dziekuj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Realista1(2020-12-16)
  • @Realista1 - Tobie już się nie da pomóc. Mam nadzieję, że ojcem nie jesteś i dzieci nie robisz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Człowiek Myślący(2020-12-16)
  • @Realista1 - coś ci się pomyliło tj. 0.1kmkw
  • @Człowiek Myślący - Zatrzymałeś się czlowieku w rozwoju i organizm już nic nie przyjmuje. Dostałeś darmowa lekcje ode mnie. Następna juz będzie za euro, Keuro.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Realista1(2020-12-16)
  • @Człowiek Myślący - Wiesz kolego myślący inaczej, byl taki aktor pan Dobrowolski. On kiedyś powiedział coś bardzo mądrego, coś co bardzo do ciebie pasuje, a mianowicie "Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Realista1(2020-12-16)
  • @Realista1 - "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"- Mark Twain, pisarz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Człowiek Myślący(2020-12-16)
  • @Człowiek Myślący - Dlatego odpuszczam, niech to bedzie lekcja dla ciebie na przyszlosc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Realista1(2020-12-16)
  • @Człowiek Myślący - Fakt, czas ci odpuscic, ale niech to bedzie lekcja na przyszlosc dla ciebie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Realista1(2020-12-16)
Reklama