UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O losie zaraz uwierzę w litość do piskląt :⁠-⁠) tyle już artykułów było na temat nie dokarmiania zwierząt, ptaków a lud głupi tego akurat nie kupi i dokarmia tak ptactwo w rzece elbląg jak napotkane dziki, szczególnie na mierzeji wiślanej.... nie dociera że swą chwilową litością krzywdzą bo nigdy nie zrozumieją że odbierają im naturę, że takie ptaki, zwierzaki nie bedą samodzielne, Ty przy nich nie będziesz jutro, za miesiąc a one będą na ciebie czekać bo nauczono ich żebrania i same nie potrafią zdobywać pokarm.....
  • To co mam zrobić, tak mnie nauczono, - ciągle dostaję, I mnie wciąż dokarmia mój kochany Jaruś, a to na węgiel dorzuci, a to na dzieci sypnie, 13 - tkę już dostałem, teraz 14 -tka, młodzi krzyczą żeby nie brać, a kobita mówi bierz, - za co leki wykupimy, takie prawo natury kurtka jego mać, chcesz żyć to trza brać, a że koty, lisy robią swoje, to natura tak im każe, wezmą zaraz się za Twoje, czas niebawem to pokaże.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Tylko pies..sorry pis(2023-09-12)
Reklama