UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 14stki pobrali i wyzdrowiali. Na tej paradzue powinny być pracownicy ZUS incognito.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    9
    Zgrywus(2023-09-11)
  • @Zgrywus - Pracowałem 50 lat I to zdrowo, a Tobie dzieciaku przeszkadza że wypłcą mi 14-tkę- wyplacą mi z moich pičdziesięcio- letnich podatków, a nie z Twoich których jeszcze prawdopodobnie nie zdążyłeś jeszcze złożyć. a poza tym czěść jej wydam na wnuki, by poprawič Ci humor, bo dziadek I babka też chcą dač coś od siebie, - a Ty czy potrafisz się już dzielić, czy tylko jęczeć, że ktoś odbiera owoce swojej pracy, swojej... nie Twojej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Dziadziunio staruszek(2023-09-12)
  • @Zgrywus - Czy Ty, młody Człowieku, pracujesz czy ćwiczysz pilota od telewizora? Po co komuś w kieszeń zaglądać??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Rencistka(2023-09-12)
  • @Dziadziunio staruszek - Tak żałujemy!!!!! Bo wypracowałeś sobie emeryturę a nie 13 i 14,która idzie z moich podatków i ciężko zarobionych pieniędzy!!!! A na dodatek dodajesz swoim dzieciom nierobom, którzy nigdy się pracą nie zhanbią no po co jak PiS da!!!!! I ich dzieci będą takie same!!!!!
Reklama