UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zdaje się, pan senator naszego biednego elbląskiego grajdołka nas nie docenia i wydaje mu się, że swoim najnowszym pomysłem zostanie mężem opatrznościowym naszym któremu winniśmy pomniki. Jednak myślę, że wątpię bo kto ma oczy ten widzi co i jak.
  • Niestety pamięć przeciętnego wyborcy nie sięga dalej niż 3 miesiące wstecz, dlatego demokracja jest totalną komedią.
  • Senator to jedyna osoba, która naprawdę i rzetelnie walczy o dobro mieszkańców Elbląga
  • "Senator to jedyna osoba, która naprawdę i rzetelnie walczy o dobro mieszkańców Elbląga" To dlaczego tak bardzo nastaje na marnotrawienie pieniędzy pod przykrywką parkingu dla TiRów ? Miasto będzie musiało spuścić do klozetu jeszcze minimum 30 000 000 zł na obrotnicę. Pytania brzmią, ile nowych tramwajów można zakupić za taką kwotę ? Ile będzie kosztowała cała obwodnica wschodnia, która nie będzie rujnowała Bażantarni ? Ile może kosztować rewitalizacja uroczego zakątka nad rzeką przy Galerii El ? Co w tym mieście jest bardziej potrzebne ? Ostatnie pytanie GM kieruje do mieszkańców Elbląga ? Gruszki na wierzbie z parkingu dla TiRów przeciwko konkretnym inwestycjom czyniącym miasto bardziej przyjaznym dla mieszkańców i turystów ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    GłębokaMyśl(2023-01-13)
  • Te bzdury są opłacone czy jesteś totalnie POpaprany
  • @GłębokaMyśl - I co te tramwaje niby dadzą? Oprócz wydatków miasta na nie? Co niby parę tramwajów spowoduje, że nagle do miasta zaczną napływać rzesze turystów, żeby jeździć tymi tramwajami? Nie wydaje mi się, prędzej pojechaliby kolejką trasą nadzalewową. To byłaby atrakcja, albo właśnie jachtami przypłynęli przez przekop, zostawili trochę pieniędzy w hotelach, restauracjach, sklepach, to byłby jakiś dodatkowy dochód dla tutejszych przedsiębiorców, a nie jakieś tramwaje. Miasto musi mieć atrakcje, żeby przyciągać turystów, a przekop, rejs statkiem, czy jakimś jachtem to już jest jakaś atrakcja.
Reklama