UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pieniądze od PIS? Przecież to są nasze własne pieniądze. Pis to najwyżej wydaje, zabiera i trwoni pieniądze (też nasze), a na pewno nic nie daje, a rozdaje nasze własne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    30
    ­­­­­­Np.(2023-06-12)
  • @­­­­­­Np. - Jak oddaje to chyba dobrze? Platforma nawet ine oddawała.
  • Za platformy ceny stały w miejscu - teraz po każdym datku ceny zabierają więcej niż dano. Więc lepiej by nie "dawał" nic - menele złom niech zbierają. Zr0obiliscie dobrobyt dla meneli - tylko meneli.
  • Ceny nie staly w miejscu, prawie nigdy nie stoja. W 2012 inflacja byla na poziomie 5%, a nie bylo wojny na Ukr. czy Covidu. Takie bajki opowiadaj mlodym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    13
    Ferdek.Schichau(2023-06-12)
  • @Ferdek.Schichau - Swoje bajki opowiadaj komu chcesz. Już łżesz bo w 2012 to inflacja wynosiła 3,7%. Dopisz sobie inflację 2,0% w 2014 r.1,5% w 2015 r.
  • @Ferdek.Schichau - Inflacja 2020 COVID 3,4%. To nie jest nasza wojna synku. LPG do baku tankujemy rosyjski po dziś dzień.
  • @Ferdek.Schichau - Fredusiu, pisflacja wystrzeliła po pierwszym pincetplusiku, koleżko, nie kłam. Nawet wiele danych w internecie sfałszowaliście i trzeba uważać gdzie sprawdzać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    ­­­­­­Np.(2023-06-12)
  • @­­­­­­Np. - Po pierszym 500+ byla deflacja, po drugim 2.9%.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    13
    Ferdek.Schichau(2023-06-12)
  • @Ferdek.Schichau - Nagle masz prawidłowe dane widzisz jaki postęp. Deflację dostaliście w spadku po Tusku a dalej juz tylko bieda aż piszczy.
  • @Ferdek.Schichau - to nie covid wywołał inflacje tylko polityka pod pretekstem tej odmiany grypo-kataru. Wirus nie zmuszal do lockdownow i ddodruku pustego pieniadza - tylko politycy na smyczy NWO! W poprzedniej plandemii H1N1 w 2009r nikt nie robil chisterii to i inflacji nie bylo. a najlepsze ze teraz nie robia lockdownow i restrykcji i wirus ktory mial nas zabic nagle zniknal - dzieki zrzuceniu masek?
  • "pod pretekstem tej odmiany grypo-kataru" - Na ten grypo-katar umarło mi 9 osób z rodziny. Sam przeszedłem to z trudem i od dziś mam problemy. Takich oszołomów jak Ty, powinni łapać i zamykać w izolatce z dala od internetu. a psik dziwaku!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    ­­­­­­Np.(2023-06-14)
  • @Ferdek.Schichau - Słuchaj Ferdek. Ściemniał, deflacje to może Wam się pomarzyć. Po pierwszym dziadowskim pincetplusie, np. masło z 4,20 zł (cena w sklepie osiedlowym) wywaliło do momentalnie 7-8 zł. i to nie inflacja, to pisowska deflacja?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    ­­­­­­Np.(2023-06-14)
Reklama