UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • od wczoraj jeżdżą po naszym mieście samochody wojskowe z zamocowanymi na gniazdach karabinami maszynowymi, obsadzone strzelcem w kominiarce i pełnym rynsztunku, widziałem to ja i wile innych osób, ludzie w popłochu stawali na ulicy, dziś to samo, od rana kolumny wozów i znowu uzbrojeni goście w jeepach. Co to jest? Czy ktoś może mi wytłumaczyć po co jeżdżą z ciężką bronią maszynową gotową do strzału ulicami naszego miasta? Czy to jakiś element zastraszania społeczeństwa, że niby wojna już jest u nas? Czy może przyzwyczajanie nas do widoku wojny, która zaraz nastąpi bo harcerzyki z PiS na wciągną w nią ku uciesze Jankesów? To nie jest normalne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    45
    75
    Jola Tamik(2022-03-24)
  • @Jola Tamik - Marna prowokacja... ruski troll? Ale tutaj, na portelu? Hashtagi: #M
  • @Jola Tamik - Idź do lekarza i mu to opowiedz, wyjaśni ci co i jak, przepisze leki dobre na łeb i wszystko będzie dobrze, spokojnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    7
    idź do lekarza(2022-03-24)
  • @Jola Tamik - rozpędz się a ściana sama cię znajdzie
  • @Jola Tamik - prezydent usa w kraju rosja blisko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    cześć pamięci(2022-03-24)
  • @Jola Tamik - Społeczeństwo to oczekuje właśnie wielkiego i dobrze uzbrojonego Wojska Polskiego. Polska powinna posiadać rakiety dalekiego zasięgu.
  • @Jola Tamik - szanowna pani, ja nie stawałem na baczność. Nie wiem co pani ma w głowie, ale to nie jest mozg> Siły NATO przyślą do nas jeszcze wiecej żołnierzy. Ciekawe czemu. Niech pani myśli. Kiedyś się pani uda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    7
    elblażanin(2022-03-24)
  • @elblażanin - Nie liczyłbym na przebłysk myśli u tego osobnika.
  • @Jola Tamik - Tak a towarzysz Robert K oczernia znienawidzony przez siebie ustrój komunistyczny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Niszczlewactwo(2022-03-24)
  • @Jola Tamik - Ty chyba głowę nosisz tylko po to, żeby Ci do szyi deszcz nie padał
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Czaskowski(2022-03-24)
  • @Jola Tamik - A co to za podawanie informacji o przemieszczaniu się wojsk, oraz o ich wyposażeniu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Służba Kontrwywiadu Obywatel(2022-03-24)
  • ttt @idź do lekarza - lekarstwa mu nie pomogą ani wróżka stalin- pojexxxb
  • @Jola Tamik - Masz ZAMKNĄĆ TWARZ i przestać sieć panikę, defetyzm Ruska Onuco
  • @Jola Tamik - Też widziałam, na ul Bema, jechał wężykiem, auta zjeżdżały, Nie powiem, ale strach mnie obleciał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    emerytka(2022-03-25)
  • @Jola Tamik - Jolu, Twój poziom intelektu równy jest zeru. Serdecznie pozdrawiam.
  • @Jola Tamik - 20 rubli wpadło z wpis
  • @Jola Tamik - NO też widziałem, ale jakoś mnie to nie obchodzi, niech sobie jeżdżą nawet z armatami taka ich rola.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Arek.....(2022-03-26)
  • A najlepiej na końcu tej rakiety - ładunek jądrowy 20 Mton.... hihihi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    nie-malkontent(2022-03-26)
Reklama