UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dlaczego na niemieckich cmentarzach wojennych nie ma swastyk, a na ruskich są sierpy i młoty? jedno i drugie to symbole bandytów i ludobójców, oba zakazane przez prawo, jeden sobie jest w naszym mieście jakby śmiał się rodzinom ofiar ruskiej komuny w twarz, upadlał ofiary i nikt z tym nic nie robi, udawanie, że nie ma problemu lub też opowieści tzw pożytecznych putinowskich idiotów, że to cmentarz itp głupoty,
  • MariuszLewandowski-Fc @Ffhok - Ponieważ naród Niemiecki czuje winę za narodowy socjalizm i wcale nie oczekuje rycia swastyk na ich nekropoliach. Problem z oceną tych którzy już nie żyją pozostaw Bogu - od zrobi to lepiej niż ty i ja odpłacając za krew ofiar sprawiedliwą miarą. Ofiary ruskiej komuny wiedzą że Bóg mierzy ich krzywdę a nam i im odpuszcza winy po swojej sprawiedliwości. Gdyby ten pomnik był poza cmentarzem jak koledzy z Olsztyna walczyłbym o jego likwidację. Ale to ziemia święta uświęcona krwią żołnierza i krzyżem który tam stoi i obejmuje ich swoją ochroną. Dziś to relikt przeszłości o której warto pamiętać bo ja jeszcze czerwone gwiazdy na ulicach Pragi Pilzna i Berlina pamiętam. Jeśli mam wybierać wolę tą tam gdzie jest ku przestrodze tych co widzą ją tylko tam i tylko wtedy gdy chcą na nią patrzeć. A warto pamiętać bo bez tego nie mamy przyszłości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ty skorópa zamilcz
  • A co na to p. Pruszak?
Reklama