UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A narzekań było co nie miara.... No i oczywiście wszystko przez ten przekop. A że droga latami bez ingerencji to cicho sza... A teraz " cyk- na gotowca", a przekop wciąż bee Hashtagi: #Wedkujetuitam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    27
    sola(2023-11-28)
  • POrtel wielbi PO, dla nich wszystko co zrobił dla nas PIS jest beee i złe. Woleli chodzic na te KODziarskie pochody, brac udział w tej hucpie o pseudowolnych mediach itd A to ze ich fawory nie robiły i nie robią dla Elblaga i regionu doslownie nic to juz ciiiiiszzzzaaaaa. Ciiiii jak mawiał juras w swoim filmiku na sojalach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    35
    Chester(2023-11-28)
  • @Chester - Idz precz. Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie. Słychać wycie, znakomicie.
  • " Idz precz. Jeszcze tylko.... " - ha, my też nie zostaniemy bezgłośni. Każde potknięcie, każda natura, każde sześc króli czy pijaństwo w sejmie (sienkiewicz) będzie komentowane, brak kasy na inwestycje, każde dziadostwo. A że będzie to ja juz wiem. EU i bezgraniczne podporządkowanie tej instytucji jest gwarantem tego. A i może czasami ubogacenie kulturowe się zdarzy to piał będę ze śmiechu.
  • Tylko niecałe dwa tygodnie Polska będzie sie rozwijac, pozniej juz na smyczy Berlina i Moskwy. A Pozniej juz nierobstwo towarzyszy z ko i wstrzymanie wszystkiego co nie bedzie sie podobac ich mocodawcom. marszalek rotacyjny mowil nawet zeby wstrzymac prace przy CPK bo jest cos takiego w niemczech, wiec po co w polsce. a roza thun jakis czas temu przekonywala ze i przekop niepotrzebny bo mozna plywac przez rosje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    21
    Chester(2023-11-28)
  • @Chester - A co PiS zrobił dla nas? Dla mnie nic dobrego, leniom i nierobom rzucił trochę ochłapów, resztek z własnego stołu i to tyle. Jeśli o mediach piszesz to zapewne o TVP, dlaczego ten twór jest finansowany z kieszeni wszystkich Polaków, choć korzysta z niego 35 % zmanipulowanych.....
  • @Chester - Naucz się języka polskiego, to po pierwsze. Myśleć to ty nigdy nie będziesz, więc martw się rządem dwutygodniowym i powtarzaj wszystkie bzdury które usłyszałeś od swojego dwutygodniowego premiera.
  • @Chester - Płaczesz pisowską podróbo
  • @Chester - Żal d.. ę ściska że darmowe koryto dla pisuarów się kończy. jeszcze tylko 13 dni pisowską podróbo
  • Ten "Chester" to pisowski troll który używa cudzych nicków bo sam nie ma odwagi pisać pod swoim. zawładzczył mój nick i się puszczy jakby kaczora w D.. ę pocałował
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Chester /nie pisowski falsyfik(2023-11-28)
  • @Chester - A czemuż to jełopie nazwałeś się Chester? Tak typowo po polsku? żenada
  • Dla ogłupionych i zaślepionych nienawiścią jest TVN i GW, kłamiące całą dobę. PIS zaczął dbać o niezależność energetyczną i wojskową i to realizował. Polska jest 20 gospodarka na świecie. Dla mnie to liczy i boję się rządów nieudaczników i kombinatorów z KO i przystawek. Nadzieja w USA, że ich wyprostują. Już USA naciska Donalda w sprawie silnej armii czy CPK.
  • Nie podoba Ci się polski socjal, to teraz będziesz utrzymywał nierobów z Afryki i innych kontynentów i na pewno będzie cię to więcej kosztować. Jeśli w ogóle płacisz jakieś podatki, a raczej nie. Będziesz pracować żeby zasypać niemiecką dziurę budżetową, 60 mld chcieli schować ale im się nie udało i na poprawę efektywności niemieckiej gospodarki. W Niemczech jest telewizja państwowa i wszyscy obywatele płacą na nią podatek i tyle. W Niemczech media są niemieckie i w Polsce też i dlatego mamy takich mądrych inaczej.
  • wiesz co to matole 1 etap? to znaczy rozkopane i zostawione jak to w panstwie pis. Przekop stoi i bedzie stać marty a na koszty utrzymania miliony. Nic nie pomoze, bo od poczatku budowali politycznie, z gospodarka nie miało to nic wspólnego.
  • @katon - a czemu ty ukrywasz swoje imię?ja też bym nie chciał mieć na imię sasza czy inny fiodor
  • jarosław też ładnie
Reklama