UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Bezkręgowiec Opaczewski powinien wymóć na Komendancie Policji w Olsztynie utworzenie ibzy w ramach policji i gdyby miał odrobienę oleju w głowie zrobiłby to już w dniu objęcia stanowiska wicewojewody. Problem w tym że jako nominat z grupy szprzedawczyków Bielana nie będzie miał nic do powiedzenie w sprawach istotnych. Gdyby zgodnie z tym co mówił jako kandydat Kukiz 15 przeniósł siedzibę Urzędu Wojewódzkiego do Elbląga mona by go było potraktować poważnie. Ludzie którzy sprzedali Gowina za kilak stołków znikną z polityki a promowanie ich kosztem takich działaczy PIS jak Hajdukowski czy Prószak odbije się Kaczyńskiemu czkawką. Stawianie Opaczewskiego obok Sadowskiego to dla tego drugiego policzek a każdy członek PIS kóry to akceptuje staje się pajacem. Jak widać władza to narkotyk który mąci umysł lepiej niż amfetamina. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2022-02-04)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Szanowny pan zagalopował się i w tej rejteradzie i przeoczył że wśród nazwisk wymienionych mamy takich którzy kilka razy o do zmieniali nie tylko partie ale również poglądy z liberalnych na prawicowe wraz ze zmieniającą się koniunkturą na rynku władzy a dziś po raz kolejny chcą stać się członkami nowo tworzonego centrum.
  • MariuszLewandowski-Fc Nie krytukuję zmiany pogladów - szaniję ludzi którzy odchodzą a partii władzy w obornie swoich pogladów. Legendą jest dla mnie Pan Owoc któy w proteście wobec działania polskiego wymiaru sprawidliwości nie przyjał odznaczenia Natomiast nie szanuje oszustów. Wymieniłam Panów Pruszaka Hajdukowskiego i Sadowskiego - ich pracę jako tako znam i dla mnie to ludzie nie tylko z kręgosłupem i zasadami ale i ze sporym dorobkiem. Stawianie w tej samej linii Opaczewskiego którego jedynym sukcesme jest to że wszedł do Rady Miasta z listy PiS-u i zagrał rolę pajaca w paru materiałach TV Kurski jest śmieszne. Po referendum śp Jerzy Wilk publicznie zaproponował kolegą z "Wolnego Elbląga"miejsca na listach PIS i do dziś jestem dumny że tej propozycji żaden z nich nie przyjął. Ja zdałem lygitymację Konfederacji Korony Polskiej i wycofałęm się z prac Konfederacji uznająć że milczenie tej partii jest grzechem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2022-02-04)
Reklama