UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Słyszę PIS - myślę oszuści. Nic więcej drodzy radni.
  • Pomyłka. PO to partią oszustów. Gdzie realizują tych 100 konkretów na 100 dni. Na razie zero. Gdzie paliwo po 5,19 zeta, gdzie kasa z KPO itd. Zamiast tego Partia Oszustów załatwiła podatki w wysokości 150 mld euro, taką kwotę mamy zapłacić do Brukseli. Za 2 lata setki tysięcy emigrantów, załatwił to Tusk z pomocą Morawieckiego. Od tego roku Polska jest płatnikiem netto, czyli składki są większe niż wpływy. Czas uciekać.
  • @bra - gdzie milion samochodów gdzie elektrownia ostrołeka gdzie pisowski prom-wyliczać dalej "osiągnięcia"twoich polexit nieudaczników
  • @bra - czy ja dobrze czytam-czas uciekać?chyba skoczę z tej radości po browara bo juz twoich zamieszczanych na różnych portalach popłuczyn mam wyżej d.. y
  • @bra - "Czas uciekać. " - Optymistyczne słowa. Szerokiej drogi staniczku. Najpiękniejsze co napisałeś tu od dawna :)
  • @bra - Uciekaj. Najlepiej do swoich.... Na wschód
  • @bra - Od 3 lat nie wpłynęły środki z KPO a płacić składki trzeba. Pisowcy zrobili z nas platników
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Hipokryci przeklęci(2024-02-19)
  • Jasne, wybitnie uczciwi są słupy KWWW.
  • @bra - To dla tych uchodźców Tuska pisowski Orlen wybudował miasteczko dla 6 tyś inżynierów pod Płockiem ? Dla tych którym pisowscy urzędnicy sprzedali 250.000 wiz ? Niepoważna jesteś albo malowana pędzlem Teofila
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Taka pisowska obłuda(2024-02-19)
Reklama