UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 140 kandydatów schowanego Brauna. Piotr Lisiewicz przejrzał listy wyborcze. Zadałem sobie trud i przejrzałem listy kandydatów Konfederacji do Sejmu w całej Polsce, z podziałem na poszczególne ugrupowania współtworzące jej komitet. Ściema wizerunkowa tej partii polega na tym, że w objazd po Polsce wybrali się tylko Sławomir Mentzen i Krzysztof Bosak, którzy mają być sprzedawani wyborcom jako młodzi, profesjonalni, pijący piwo, słuchający muzyki i niepowiązani z Moskwą - pisze w Gazecie Polskiej Codziennie Piotr Lisiewicz. Tymczasem na listach Konfederacji mamy nie dwa, ale trzy środowiska. Tym trzecim jest Konfederacja Korony Polskiej Grzegorza Brauna, której nie dałoby się sprzedać szerszemu elektoratowi jako nieprorosyjskiej i nieskrajnej. Kandydatów deklarujących członkostwo w partii Brauna jest ok.140,czyli niewiele mniej niż tych z partii Mentzena (to też skądinąd skrajnie prorosyjscy korwiniści, ale zakamuflowani skutecznie pod mylącą nazwą Nowa Nadzieja) czy z Ruchu Narodowego Bosaka. Ale o tym, że wybrali ludzi Brauna, domagającego się wyrzucenia wojsk amerykańskich z Polski, bo ich obecność to +zdrada+, większość nowych wyborców Konfederacji dowie się po wyborach, gdy w Sejmie funkcjonować będzie pokaźne, nieformalne koło skrajnie niebezpiecznych wielbicieli Władimira Putina.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    ..................(2023-10-03)
  • @.................. - Poszukaj na YT Newsy Bez Wirusa Karola Modzelewskiego. W ostatnią sobotę wypuścił odcinek specjalny w całości poświęcony konfie. Trwa prawie godzinę, ale ile tam jest smaczków. Polecam gorąco wszystkim, którzy jakimś cudem wierzą w ich uczciwość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-10-05)
Reklama