UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a czy było głosowanie na temat odwołania pana radnego Balbuzy ze stanowiska przewodniczącego ds gospodarczych? bo czy nie kłóci się stanowisko kierownika jakie objął w MOSiR z funkcją w RM? czyż nie jest zależny / obowiązki pracownicze i płaca / od prezydenta?
  • @oo - A czy była procedowana zasadność płacenia w jednostce dyrektorowi z zawodu dyrektorowi, tj. bratu bliźniakowi motoromaniaka? I jeszcze jedno pytanie. Ile kosztowały roszady na następujących stanowiskach w MOSiR. Chodzi mi o koszty zatrudnienia zastępcy dyrektora, który zaraz przeniósł się do Ostródy. Ponowne jego przyjęcie na kierownika i jego odejście. Chodzi mi o koszty związane z wynagrodzeniem, odprawą, kasą za niewykorzystany urlop itd. Chcę się dowiedzieć, czy dyrektor jednostki działa w poczuciu troski o finanse publiczne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    0
    Witia wierzchem jedzie(2023-06-20)
  • @Witia wierzchem jedzie - Po zmianie władzy pierwszym ruchem kadrowym powinny być roszady kadrowe na czele z redukcją etatu dla rowerzysty w MOSiR. Za to, że był za likwidacją pogotowia socjalnego i że zawsze klakieruje władzy. Na swoim podwórku problemów nie widzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Biały rower(2023-06-21)
Reklama