UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie popieram prezydenta Wróblewskiego. Panie prezydencie Duda proszę zamknąć tą kłamliwą telewizję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    120
    39
    jezry(2021-12-21)
  • @jezry - Przeszkadza Ci TVN? Weź pilota i włącz inną stację. I pomyśl wtedy o tych, którzy wiele poświęcili za to, żebyś mógł sobie włączyć w telewizorze ten kanał, który Ci odpowiada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    26
    monty(2021-12-21)
  • @jezry - Teraz walczymy z TVP i TVN. Po zamknięciu zakłamanego TVN, zostanie już tylko do zwalczenia zakłamane TVP. Połowa mniej roboty, więc popieram tę ustawę!
  • @monty - A ja wiele poświęcam, żebyś miał w TV kanały rzetelne, a nie TVN. Pomyśl o tym.
  • No i widzisz tyle energii w komin, ja nawet nie mam telewizora. I nie potrzebuję cenzora, który powie mi co jest rzetelne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    monty(2021-12-21)
  • @monty - Właśnie sam sobie zaprzeczasz, bo z jednej strony krytykujesz ludzi walczących o rzetelność w TV a z drugiej strony porzuciłeś TV, bo jest nierzetelne. Typowe lewackie rozdwojenie jaźni.
  • Przykro mi, ale czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce. Przeczytaj poprzedni wpis monty jeszcze raz, jeśli zajdzie potrzeba to po raz kolejny. W końcu Ci się uda zrozumieć.
Reklama