UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kuchenka kuchenką ale dwa zastępy straży musiało ciężko pracować, tak byłem obok... a policji ile ? O dziwo nie widziałem karetki pogotowia ! Kto tyłu osobą płaci za przejażdżkę i zmarnowane paliwo ? Czy to aż taka wyniosła gęsią by o tym pisać ? Zaraz setka komentarzy z krytyką na wszystko i na wszystkich. Balkony na równi z asfaltem, bielizna schnie na balkonie, pewnie będzie zakurzona :⁠-⁠)
  • Wcale Ci się nie dziwię, ja nie mogłam się doprosić karetki dla mnie.. kazano mi wezwać taksówkę!Nie darowałam, powiedziałam, że jak karetka nie przyjedzie, nagłośnię sprawę do tv! To od razu przyjechała! U nas tak jest, do pijaków na ulicy, to moment już już są !..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    Kgicuc(2024-08-28)
  • @Kgicuc - Wezwanie karetki a taxi to wielka różnica ponieważ jak mamę w wieku 84 lata w kiepskim stanie zawiozłem taryfą bo na karetkę nie można było się doczekać to odbiło się to czekaniem na korytarzu bo pacjentka tylko z karetki jest przyjmowana od razu, taki mamy los !
  • Ja zapłacę. Może być?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Sponsorimecenas(2024-08-28)
Reklama