UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PO zlikwidowało elektrownie atomowe, laptopy dla dzieci, CPK. Wszystko likwiduje, teraz chce zlikwidować polskie rolnictwo, aby wszystko od Niemiec kupować !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    44
    Polacy!!!!(2024-02-09)
  • @Polacy!!!! - Tak, bo w Niemczech rolnicy nie strajkują. Jak mnie bawią takie populistyczne trolle. Po co zgłębiać temat, jak można rzucać na lewo i prawo populizmem. Byle jak najgłośniej. Nie ważne, że wykrzyczane hasła mijają się z prawdą. Dla przypomnienia - CPK jeszcze nie powstało, więc ciężko mówić o likwidacji czegoś, czego nie ma, za to już pochłonęło miliony złotych dla krewnych i znajomych królika. Pomysł na wagę tego z przekopem. Z tymi laptopami równie poroniony pomysł. Ciekawe kto i ile z pisiorów przytulił na tych przetargach. Moje dziecko nawet go nie chciało, bo ma dużo lepszy komputer od dawna, ale skoro już za to zapłaciłem w podatkach, to czemu mam nie odebrać? Dla zasady? Ktoś się wzruszy jak nie wezmę? Będę lepiej spał? Rząd (ówczesny) zrobi wielkie 'whoooo???!!! jak to????!!!' Mam nadzieję, że jakieś śledztwo dziennikarski wkrótce obnaży drugie dno tego programu. Dla kogo on był, bo tylko z pozoru dla dzieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    15
    DasModel(2024-02-09)
  • @DasModel - Przerażające, że te populistyczne trolle mają nadal posłuch szczególnie u nieuków i nierobów.
  • @Polacy!!!! - Z Ciebie taki Polak jak z Koziej du, ,, y trąba PiSowski trolu. Ludzie POpieraja strajk rolników. To dzięki Nim i Ich ciężkiej pracy mamy chleb i wszystko co do tego chleba jest potrzebne. Tylko idiota nie rozumie że to ważna grupa społeczna żywiąca całą ludzkość. Należy Im się wielki szacunek i podziękowania za ciężką pracę. Dziękujemy i i zapewniamy że Was popieramy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    Wściekły wyborca(2024-02-09)
  • @Polacy!!!! - Po zlikwidowało elektrownie atomowe. Ha ha ha. Wszystkie zamknęli? I pieniądze z emisji co2 też PO przejadło i teraz czeka nas 80 % opopdwyzka cen energii? Pis z was wyssał mózgi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    IQ typowego pisiora(2024-02-10)
Reklama