UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panowie z PO, gdy rzadzili to wprowadzili zasade wzmacniania funkcji metropolitarnej stolic wojewodztw. Jaki to przynioslo efekt, to elblazanie odczuli na wlasnej skorze. Olsztyn dostawal 75 proc dotacji, Elblag 16 i Ełk 9 procent. Wiec dzisiejsze placze kierujcie do siebie. To owoce Waszej polityki regionalnej. Olsztyn nawet wzmocniony milionami nie jest w stanie pociągnąć tego wojewodztwa. A dopuszczenie do upadku przemyslu ? Nie chce mi sie cytowac dokumentow strategicznych dla wojewodztwa warminsko mazurskiego, ktore stworzyliście rządząc, ale tam wyraznie stoi ze likwidujemy przemysl i stawiamy na uslugi i robimy z regionu zielone pluca Polski. Do kogo te zale dzisiaj? Uslugi w pandemii sie polozyly tak jak sie polozyly w krajach znacznie zamozniejszych niz Polska. A z drugiej strony, ile by tu nie wpompowac to wy zrobicie lotnisko z ktorego nic nie lata albo termy, do ktorych wode ttzeba grzac. Moze sie pochwalcie ze to ostatnie zadanie zostalo w europie opisane jako najbardziej nieudane przedsiewziecie inwestycyjne w zjednoczonej europie. Wiec ja bym nie powierzal Wam ani zlotowki.
  • Zgadzam się że Olsztyn nawet hojnie dotowany nie jest w stanie pociągnąć województwa, którego jest"stolicą". Na co idą miliardy złotych? Ano, na obwodnice, kolej miejską, nowy dworzec, tramwaje, parki, plaże, halę Urania, amfiteatr, filharmonię i masę innych świecidełek żeby ludziom w Olsztynie żyło się lepiej. W Olsztynie, bo już w Elblągu, Ełku, Braniewieni innych niech sobie żyją w poczuciu braku i perspektyw. Olsztyn jest przecież najważniejszy. Tfu!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    Ja też tu mieszkam(2022-02-01)
Reklama