UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sytuacja na medialnym lokalnym froncie jest bardzo podobna do krajowego frontu. Info to takie TVP Info bis a PortEl to taki TVN bis. Dobór informacji dla czytelników jest ściśle związany z poglądami politycznymi redakcji. Dzięki Info obejrzałem na zdjęciach wszystkie dziury w mieście a dzięki PortEl-owi na bieżąco mam informacje o korkach, przekopie i takie tam. Dzięki Info wiem co mówi Śliwka a dzięki PortEl-owi co mówi Senator. Zastanawia mnie tylko dlaczego PortEl nie informuje o pojedynku Senatora z Wicewojewodą w temacie portu. Krew się poleje a na PortEl-u cisza. Dobrze, że jednak w ważnej sprawie PortEl poparł Info.
  • redaktor @Cz - Szanowny Panie, do żadnego pojedynku między senatorem a wicewojewodą nie doszło, to tylko medialne przekomarzanie się. Piszemy o faktach, a nie o tym, że ktoś chce debaty, ktoś inne też chce, a żadnej decyzji nie ma. Jak będzie decyzja o debacie i jej terminie, to o tym napiszemy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    redaktor(2023-05-10)
  • @Cz - nikogo w elblagu nie obchodza jakies prywatne potyczki jakiegos senatora. Senator tylko macha szabelka i przeszkadza innym lepszym, ambitniejszym i sprawczym od siebie. Jego nienawisc do wszystkiego co zwiazane z PIS jest przerazajaca to nie jest normalne ani przyzwoite. Elblazanie sa juz tym zmeczeni. PIS nawet nie zwraca na niego uwagi tylko zamiast memlac ozorem to dziala. A elblazanie POkazali co mysla o tym senatorze w 2013 roku wywozac go na taczce z elblaskiego ratusza. Wybacz ale to nie jest zaden autorytet warty uwagi. Mial swoja szanse gdy jego partia i jego pryncypal byl u wladzy. Mieli 8 lat na zrobienie przekopu. Przyszedl PIS i zrobil to w 3 lata. Jeszcze jakies pytania?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    kociokwik(2023-05-10)
  • @Cz - CZyli jest pluralizm.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ferdek.Schichau(2023-05-10)
  • @kociokwik - Słuszny i wielce trafny nick sobie obrałeś szlachetny użytkowniku forum Portelu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2023-05-11)
  • @redaktor - A jak już tu pana redaktora GM złapała to czy mogłaby zasugerować publikację listy nazwisk właścicieli 46% gruntów użytkowanych przez PME sp. z o. o.? Jako że spółka jest własnością miasta to żadne tajemnice handlowe nie wchodzą w grę... a może taka lista rzuciłaby nieco światła na wojenkę o parking dla TiRów, która się toczy wbrew wszelkiej logice i pokazuje wszystkim, choć mało kto chce to dostrzec, że interesy uczciwego podatnika obydwie strony mają w głębokim poważaniu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2023-05-11)
  • redaktor @GłębokaMyśl - Wrócimy do tego tematu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    redaktor(2023-05-12)
Reklama