UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czekamy, szukamy, oczekujemy, planujemy, ,wystąpimy - czas leci, pensyjka też I jest to jedyna rzecz w tym mieście, która się dobrze rozwija a te od lat jak port, sport, góra I kultura- mosty, drogi, ulice wciąż cisza- coś tam będą remontować- ale etapami, czyli starczy chód- małe kroczki- OT tak na ile wystarczy- wspaniały następca- kontynuator tego co mielišmy no I znowu mamy, - prawie jak u mamy- kaczora mieliśmy- dziś z gąską się witamy- ile to już planów przeszło przez ten urząd - wszystko było be, będzimy planować, tak jak ja to chcę. I tak w kółko Macieja, - pozyskiwanie środków finansowych z Unii - to dalej czarna magia dĺa urzędasów- pokazało to przedszkole na Bema, gdzie walczący o nie rodzice- wskazywalu gdzie I do kiedy można występować o te fundusze. Pokazała to również pani M. Kasprzycka, ktora muzeum wzięła w swoje ręce I zrobiła kawał dobrej roboty- efekt, reprymenda, to jak menda, klątwa - pryncypała- lecz go Maria się nie bała Hashtagi: #Maliniak
  • Podpisałem się Maliniak lecz podpis nie wyskoczył??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Maliniak(2024-07-19)
Reklama