UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pòł miliona na murawę- to nie są pieniądze na murawę a pieniądze na dokumentację, dziesięć lat już ględzą o podgrzewanej murawie a jeszcze dokumentacji nie ma, te dokumentacje gdzieś znikają I już się nie mieszczą w urzędowych archiwach a trzeba ględzącym przypomnieć, że już parę milionów wydano na dokumentację - później na jej zmiany, które zostały zaakceptowane I ponownie będziemy robili nową dokumentację dokumentacji. Zaraz koszty dokumentacji przekroczą budowę nowego stadionu. Pytanie do pracusiów, którzy szastają tak miejską czyli naszą kasą czy w tamtych dokumentacjach nie ma podgrzewanej trawyTa cała zabawa przypomina mi wróbelkową zabawę z ciepłem, gdzie przez lata obiecywano obniżkę ciepła I zamawiano różne ekspertyzy fachowcow- koszty rosły - eksperci zadowoleni a elbląski ludek ño cóż kolejny raz zrobiony w banbuko- metoda sprawdzona nikt nie zgłasza do prokuratury wyrzucanych pieniędzy.. I co? - rządzi się mości panowie... I tu posyłam Wam uśmiech naszych wspaniałych obiecywaczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    Wykiwany(2024-09-19)
  • @Wykiwany - Niestety masz rację. Projekt. Audyt. Kosztorys. Bla bla bla. Zamawiają projekty do projektów. Tym sposobem budowa mostu w ciągu tysiąclecia leży. Stadion kwiczy. Przedszkola słynny remont to samo. Specjalistów od PZP i organizacji przetargów mamy w tym mieście kulawych. Ważne, że tężnia w parku stanęła. Budka i kilka ławeczek za 400tys PLN.
Reklama